Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Film önerileri

• Konuyu başlatan senV2.0degisimi
  • Başlangıç tarihi
S

senV2.0degisimi

Misafir
böyle butun hayati mahvolmus depresyona falan girmis intihari falan dusunen tarzda sonra birden yukselme temasi iceren film onerilerinizi bekliyorum

surec

Venüs Yolcusu
kanki bu tarz bu filmlerde film seni karakterle özdeşleştiriyor ve karakter işi başarıyor sende kendini başarılı hissediyorsun sana resmen mutluluk satıyor bu tarz içerikler kısa motivasyon filmlerinde de oluyor

bir şeyleri başarmak mı istiyorsun? yoksa başarmış olmak mı istiyorsun ?

Torres

Satürn Yolcusu
Limitless kesinlikle izle, boş zamanında gaza gelmek için de never back down, ayrıca Stephan Hawkingin hayatını konu alan her şeyin teorisi de çok güzeldir ders çalışma motivasyonunu arttırır, en azından bende o etkiyi yapmıştı.

ToStars

Venüs Yolcusu
Kardeşim intihardan puf diye zafere çıkanlara bakarak hiç bir şey olmazsın. Hatta daha kötü olursun. Kendi dünyana dönünce bu ne lan dersin. Sabırlı ol. Düzelecek elbet bir gün. Tabi çabalarsan bunun için.
Tecrübeye dayanarak söylüyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
B

Blue_Ocean

Misafir
Dostum anladığım kadarıyla kendi hayatınla bağdaştırmak istiyorsun. Kendi hayatını bir film olarak düşün ve başrolde sensin. Filmde başrol oyuncu neler yapmış da zirveye çıkmış olabilir? Bir onları düşün bence. Bir filmde hiç, bir film izleyip çok etkilenip zirveye çıkan adam gördün mü? Görmedin çünkü öyle bir film yok ve aslına bakarsan gerçekte böyle bir şey mümkün de değil. Bak onun yerine ben sana kısa bir animasyon linki bırakayım. Bu kısacık animasyon bence birçok filmden daha fazla etkili ve motive edici.

Moderatörün son düzenlenenleri:

omer2295

Yeni Üye
the pursuit of happyness öneririm hikayesi gerçek hayattan, başrolde will smith oynuyor güzel filmdir.

Sonumut1

Ay Yolcusu
Demolution,detachment izlemediysen izle stand and deliver ı şiddetle tavsiye ederim.Bu 3 filmi izlediysen bile tekrar izle seni bi kendine geitir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6