Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fiziki Değişim Yaşayan Arkadaşlar Bakabilir Mi ?

emre0048

Merkür Yolcusu
183 boyunda 98 kiloyum amacım 85'e inmek ve vücut yapmak.
Maalesef dış görünüşümü çok beğenmiyorum ve öz güven kırıyor kız konusunda.
Kilo verme işinde vede kas yapma konusunda önerenebileceğiniz neler var ?
Bu konuda bilgili arkadaşlardan fikir almak istedim.

Muhammet20

Venüs Yolcusu
183 boyunda 98 kiloyum amacım 85'e inmek ve vücut yapmak.
Maalesef dış görünüşümü çok beğenmiyorum ve öz güven kırıyor kız konusunda.
Kilo verme işinde vede kas yapma konusunda önerenebileceğiniz neler var ?
Bu konuda bilgili arkadaşlardan fikir almak istedim.
Kas yapma konusunda proteinli gıdalar yiyebilirsin.
Hergün 5 şınav ile başlayıp hergün hergün 5 daha koyup artırabilirsin ya da 2 günde bir.1 ay öncesine kadar bende kas çalışıyordum
"Günlük" olarak 70 şınav 70 mekik ve karın kasları için bazı hareketler yapıyordum bunları youtube'den bulabilirsin dostum.

altıkırkbeş

Ay Yolcusu
Kas yapmak konusundan ziyade bence zihinsel yatırım yapmak daha kıymetli dostum. Dahası bence kendini sevmelisin kızları o kadar sevmesen de olur :) Önce kendin.

JW15+1

ICJ
Kas yapmak konusundan ziyade bence zihinsel yatırım yapmak daha kıymetli dostum. Dahası bence kendini sevmelisin kızları o kadar sevmesen de olur :) Önce kendin.
Hocam, sizce de iyi bir zihin için sağlıklı bir vücut bunun için de düzenli spor yapılması gerekmez mi?

emre0048

Merkür Yolcusu
Kim nederse desin fiziken iyi olmadıktan sonra kimse seni merak etmez.

OliverCartel

Yeni Üye
zaten atalarımız boşuna dememiş kral sağlam kafa sağlam vücutta bulunur bağırsaklarımız ikinci beynimizdir hem sağlığına dikkat et hemde bunu spor ile temelini sağlamlaştır. Çünkü istediğin kadar zeki ol lakin vücudun yağ fıçısı olduktan sonra yinede kendini hep bir özgüvensiz hissediyorsun demek istediğim vücut geliştirmeci sporcu olmana gerek yok dozunda spor yap ve sağlıklı ol aynı zamanda zihninede yatırım yap gidip bir kafede bir demlik çaya 250₺ vermektense (2023 ekonomisi) 3 tane kitap satın al zihnine yatırım yap daha uzun vadeli.

ımconfused

Yeni Üye
Bu serüvende bir kere kızları düşünme öncelikle git sporuna kilonu vermek için bulduğun yada araştırdığın kaynaklardan yol haritasi öğren kızları düşünme diyince ztn düşünmemek kolay değil kafanı meşgul ediceksin sana tavsiyem beyin için yatırım yap

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6