Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Flatline Mi Yoksunlukmu ?

kirk hetfield

Yeni Fapstronot
Merhabalar 16 gündür monk mode yapıyorum günlerim ders çalışma gitar çalışma ingilizce calisma ve kitap okuma ile geçiyor bütün sosyal medya hesaplarımi kapattım şeker tüketmiyorum film izlemiyorum vs.soruma gelince kendimi pek iyi hissetmiyorum fakat birşeyler yapabiliyorum ve yaptıklarımdan zevk alıyorum sürecin başlarında bu böyle değildi.ama kendimi coşku evresindede görmüyorum açıkçası çünkü beynimin bir tarafı rahatsız edici olmasa da değişik bir his veriyor böyle kötü hissediyorum.

biinsan

Yeni Fapstronot
Merhabalar 16 gündür monk mode yapıyorum günlerim ders çalışma gitar çalışma ingilizce calisma ve kitap okuma ile geçiyor bütün sosyal medya hesaplarımi kapattım şeker tüketmiyorum film izlemiyorum vs.soruma gelince kendimi pek iyi hissetmiyorum fakat birşeyler yapabiliyorum ve yaptıklarımdan zevk alıyorum sürecin başlarında bu böyle değildi.ama kendimi coşku evresindede görmüyorum açıkçası çünkü beynimin bir tarafı rahatsız edici olmasa da değişik bir his veriyor böyle kötü hissediyorum.
Öncelikle robot değilsin seninde istediğin bir şeyler var. Sevdiğin veya ödül olarak gördüğün bir şeyi kendine ödül olarak vermen lazım. Bugün hedeflerimi yerine getirdim. Bir dilim kek yiyebilirim gibi. O ödülün verdiği zevk muhteşem. Bir şeyleri elde edip daha sonra kendini ödüllendir. Bunu 30 gün yaparsın hatta 365 gün imkansız değil ama sonunda pek keyif alır mısın pek sanmıyorum. Karar senin. Yolundan alıkoymak istemem ama düşüncelerim bu şekilde.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6