Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tüyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

neurosoft

Misafir
İnan ki onun umrunda değilsin. Boşuna onun için gözyaşı dökme. Aşık değilsin. Yaşadığın şey bir çeşit obsesyon. Bu obsesyondan çıkamadığın ve "yalnızca o" demekten kurtulamadığın her dönemde üzülen sen olacaksın. Özel insan diye bir şey yoktur. Bu yalnızca medyanın da körüklemesiyle oluşan bir çeşit yanılsamadır. Kendini geliştirdiğin ve ortamlarda kaliteli olduğunu gösterdiğin zaman aslında karşı cinsle uzun vadeli bir şeyler yapabilirsin. Ama sana yemin edebilirim ki şu an olan saplantıdan başka bir şey değil ve bunu düzeltecek olan sensin.

Lazkopat

Emektar Üye
Nesil devam derken evlilik olarakmi
Kızlara Yurumezsen nofapte başarı zor demişsin nasıl yani?
Neslini devam ettir. Evlenmene gerek yok. Çağdaş bi ülkedeyiz sonuçta. Nofapte başarı zor çünkü o kadar cinsel enerji ile baş edemezsin dışarı atman lazım o enerjiyi. Umarım anlaşılmıştır.

Son düzenleme:

Bravo

Merkür Yolcusu
Güzel Hayat Tecrübelerinizi ve ya tüyolarınızı bekliyorum.
(konu fark etmez)

Bu arada yazan kişilere bende bir kaç tüyo vereceğim ki eğlenceli olsun.
Eğer bu yazıyı okuyorsan tüyo vermen şart söyleyeyim :)

İlkler benden:
- Bir şey yapmak aklınızdan geçiyorsa onu o an yapın.
- Sixpack çıkarmak için aç karnınıza idman yapmak daha verimlidir.
- Bir kıza hep yardım ederseniz Friendzone yersiniz (yani o kızı kaybedersiniz)
- İnsanları yaptıkları işi övüp ondan o işi istemek etkileyici bir manipülasyon tekniğidir. Örnek: Sen çok güzel resim çiziyorsun. Şunu çizer misin benim için?
Sonuncusu Dale Carneginin kitabından alıntıya benziyor :)

B

Brock

Misafir
İnsanlardan merhamet beklersen çok az kişi sana yardıma gelecektir. Onlara çıkarları doğrultusunda birşeyler ver.
Ben pek katilmiyorum buna. Ben sahsen gecmiste vs cikarim sandigim ve istedigim cok seyin aslinda bana en buyuk zarari verdigini veya dusunuyorum. Cunku bilmiyordum aslinda neyin cikarima oldugunu. Her insan cikarina gore hareket eder bu normal bence ama en buyuk cikar Allah rizasidir.

yeni_123

Yeni Üye
Hayatımızın %95 ini bilinçaltımız kontrol ediyormuş. Bilinçaltımızı da farkında olsak da olmasak da biz kontrol ediyoruz. Pozitif yaşayınki bilinçaltınız da pozitiflikle dolsun.

The King

Deneyimli Üye
Ağzından çıkan her lafın, olumlu ya da olumsuz, sana bir dönüşü olur. Düşünceler laflara şeklini verir. Dolayısıyla aslında akıldan geçen her düşünce niteliğine göre, olumlu ya da olumsuz sana dönebilir. Neyi düşündüğünü doğru seç.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Kaçan her zaman kovalanır. Ulaşılmaz birisi değilsen bile en azından öyleymiş gibi davran ?

jesus tod

Ay Yolcusu
Her türlü durumda yapacak bir şey bulamadığında meditasyon yapmak iyidir.

Çikolata mutluluk verir.

BloodRien

Yoda
Güzel Hayat Tecrübelerinizi ve ya tüyolarınızı bekliyorum.
(konu fark etmez)

Bu arada yazan kişilere bende bir kaç tüyo vereceğim ki eğlenceli olsun.
Eğer bu yazıyı okuyorsan tüyo vermen şart söyleyeyim :)

İlkler benden:
- Bir şey yapmak aklınızdan geçiyorsa onu o an yapın.
- Sixpack çıkarmak için aç karnınıza idman yapmak daha verimlidir.
- Bir kıza hep yardım ederseniz Friendzone yersiniz (yani o kızı kaybedersiniz)
- İnsanları yaptıkları işi övüp ondan o işi istemek etkileyici bir manipülasyon tekniğidir. Örnek: Sen çok güzel resim çiziyorsun. Şunu çizer misin benim için?
Yalan söyleyen insanların yüzlerinde 3 ifade olur
1. Korku çünkü yalanı ortaya çıkma ihtimalinden dolayı
2. Şaşkınlık yalanını nasıl anladığımızda örneğin kırılan bir vazo olsun bunun hakkında ne düşünüyosun dediğimizde başta korkabilir ama hemen ardından sen kırdın dersekde şaşırıcaktır
3. Öfke yalanı ortaya çıkıcağı için öfkelenir

bu 3 surat ifadesi üzerine kendinizi geliştirin sonra yalan üzerine kitaplar okuyun çünkü çooook fazla trik var ardından mikro ifade çalışın sonra yalan dedektörü dediğimiz canlıya dönüşüceksiniz ama lütfen sabırlı olun iyi bir yalan yakalıyıcı olmanız içinde en 5 yıl insanları gözlemlemeniz gerekiyo .
peki ben enayimiyim de öğrenicem diyicek olursanız bir insan günde 100 ila 150 ye yakın yalan söyler bilimsel olarak tabi ben okadar olduğunu düşünmüyorum . İşte bu yüzden hayatınız kolaylaşır . ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6