Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gerçekten İşe Yarayan Sayılı Taktiklerden

İşe yaradı mı?

• Evet

Oy: 2 66.7%
  • Hayır

Oy: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

Son Dopamin Bükücü

Uranüs Yolcusu
Yardımcı Moderatör
BİRAZDAN HER NE KADAR SAÇMA DA OLSA ANLIK KRİZLERİ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE NASIL ATLATABİLECEĞİNİZİ TEK HAMLEDE SÖYLEYECEĞİM.

Tek yapmanız gereken şey şu:
Masturbasyon yaparken kendinizi başka bir kamerayla kaydedin ve kriz gelince izleyin. Utanç dolu ve etkili bir yöntem. Kendinizi o halde izledikten sonra isteğiniz azalacaktır çünkü komik görünüyor.

Evet, taktik hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

N

neurosoft

Misafir
BİRAZDAN HER NE KADAR SAÇMA DA OLSA ANLIK KRİZLERİ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE NASIL ATLATABİLECEĞİNİZİ TEK HAMLEDE SÖYLEYECEĞİM.

Tek yapmanız gereken şey şu:
Masturbasyon yaparken kendinizi başka bir kamerayla kaydedin ve kriz gelince izleyin. Utanç dolu ve etkili bir yöntem. Kendinizi o halde izledikten sonra isteğiniz azalacaktır çünkü komik görünüyor.

Evet, taktik hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.
Denemesi bedava. Ben hiç denemedim. Ama o kayıtın birilerinin eline geçmesi %99.9 Genelde gizliliğime değer verilmiyor. En ufak şeyde sorguluyorlar.(My Family)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6