Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Hayal Etmenin Sonuçları?

Linchx

Ay Yolcusu
Dostlar sürecin 2.haftasında iken bir gün sabah kalktığımda neredeyse 1 saat müstehcen şeyler hayal ettim ve orgazm oldum sizce bunun reseptörlere etkisi mastürbasyon kadar var mıdır ve bana tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler :)

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Dostlar sürecin 2.haftasında iken bir gün sabah kalktığımda neredeyse 1 saat müstehcen şeyler hayal ettim ve orgazm oldum sizce bunun reseptörlere etkisi mastürbasyon kadar var mıdır ve bana tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler :)
Süreci bozmanın habercisidir. Bu tarz manipülasyonlara izin vermeyin hocam. :)

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Bence sürecini sıfırlama, insan psikolojik açıdan kısmen yıkılıyor. Aklına geldikçe şınav mekik çek ve o düşüncelerden uzak dur. Unutma!!! yaptıktan sonra pişman olucaksın

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
senin yaptığın edging gibi ve 1 saat az bir süre değil, bozmuş sayıp öyle devam etmen daha iyi olur diye düşünüyorum.

benim 10-15 saniyeliğine kuvvetli bir
uyarana maruz kaldığımda veya aklıma geldiğinde ufaktan boşaldığım olmuştu birkaç kez. sanırım bir sağlık problemim var. ama şu an 10 günden fazladır olmuyor. sosyal medya kullanmıyorum, televizyon seyretmiyorum. mümkün mertebe düşünmemeye ve hiçbir uyarana maruz kalmamaya çalışıyorum. önümüzdeki günlerde yine olursa doktora gideceğim.

okaliptus

Yeni Fapstronot
Dostum süreci bozar mı bozmaz mı bunun hakkında hiçbir fikrim yok. Sinan Canan'ın beden kitabında okumuştum; Beyin hayal ettiği zaman da izlediği zaman da cinselliği gerçek sanıp buna göre tepki verirmiş. Ben bu yüzden hayal gücümün oralara sapmasına engel oluyorum. Sen de engel ol. Sürecin sana kazandırdıkları gerçekten çok fazla. Kararlı ol.

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot
Öncelikle üzülerek söylüyorum sevgili dostum, sürecin sıfırlanmış bulunmakta. Ve sevinerek söylüyorum ki, bunun vücuduna Mastürbasyon'dan daha az zararı olmuş. Chaser Effect'e dikkat et ve yılmadan süreci tekrardan başlat. İyi şanslar ve iyi akşamlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6