Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hayatım İyiye Gidiyor

• Konuyu başlatan Mantıkçı Kişi
  • Başlangıç tarihi
M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Hayatım iyiye gidiyor. Sınav stresi bitti artık. Üniversite'de çok rahatım insanlarla iletişim konusunda yani hayatım iyiye gidiyor. Umarım herkesin hayatı iyiye gider. Hepiniz süreçte başarılı olursunuz. Benden geçti artık fap falan olayları. Baya baya hiç aklıma bile gelmiyor. Bir de birazcık daha tam düzene oturtsam çok iyi olacak. Okuyan herkese teşekkürler. Umarım ki sizde süreçte başarılı olursunuz.

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Hayatım iyiye gidiyor. Sınav stresi bitti artık. Üniversite'de çok rahatım insanlarla iletişim konusunda yani hayatım iyiye gidiyor. Umarım herkesin hayatı iyiye gider. Hepiniz süreçte başarılı olursunuz. Benden geçti artık fap falan olayları. Baya baya hiç aklıma bile gelmiyor. Bir de birazcık daha tam düzene oturtsam çok iyi olacak. Okuyan herkese teşekkürler. Umarım ki sizde süreçte başarılı olursunuz.
Senin adına sevindim. Bir günün nasıl geçiyor ? Neler yapıyorsun? Biraz bahseder misin ?

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Senin adına sevindim. Bir günün nasıl geçiyor ? Neler yapıyorsun? Biraz bahseder misin ?
Sabah 4-5 gibi kalkıyorum el yüz yıkayıp tıraş oluyorum. 8 de okul başlıyor 6:30 gibi evden çıkıyorum öyle varabiliyorum. Arkadaşımla okulda konuşduk vs ders gördük gerçe dün ilk günüydü ama onunla hazılık atlama sınavında tanışmıştık. Sonra eve gelip yemek ye iç biraz öyle takılıyorum uzanıp dinlenirim sonra kitap okurum yazılımla alakalı çalışırım ve bayadır sıktı ama biraz oyun oynayasım varsa oynarım sonra uyumadan kitap okuyup yatarım. Hergünüm aynı değil ama genelde böyle geçiyor.

Senin adına çok sevindim. Böyle devam. Lakin fap olayı her ne kadar bitmiş olsa da sakın bir daha yapma hatasına düşme. Bunu 400+ günde süreci bozmuş biri olarak söylüyorum.

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Güncelleme: Bu aralar hayatımda bazı şeyler kötü gitmeye başladı. Umarım halledebilirim. Süreç değil. Başka olaylar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6