Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Her Şeyi Neverfap'e Bağlamak

Lefratos

Yeni Fapstronot
Psikolojik olarak kendinizi kısıtlamayı bırakın artık. Neverfap sadece bir katalizör neverfap yaptınız diye kızlar size uçarak gelmeyecek ya da hayatınızda büyük bir değişim olmayacak sadece normale döneceksiniz. Neverfap zaten olması gereken şeydir bu yüzden sizi uçurmayacak ve hayattaki tembelliğinizi doğrudan neverfap ile ilişkilendirmeyi de bırakın. Tanıdığım çok başarılı insanların çoğu neverfap yapmıyor ama başarılılar yani başarının tek formülü ben neverfap yapıyorum ve başarıyı daha hızlı getireceğine inanıyorum ama her şeyi neverfape bağlamıyorum başarı çalışmayla olur sabırla olur 31 çek ya da çekme önemli olan ne kadar çalıştığın. Forumdaki bazı insanlar her şeyi neverfape bağlamaya başlamış ekonominin kötü olmasını bile neverfap'e bağlayanlar var millet neverfap yapsa mazot daha ucuz olurdu falan filan beyler kendinizi bu kadar kasmayın gözünüzü seveyim

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Bence büyük bir fayda sağlayabilir neverfap. Çalışman lazım ama çalışamıyorsun, sıkılıyorsun. Neverfap’a mecbursun. Bu istek ya da tercih değil, zorunluluktur. Başarılı olan ve çalışan vatandaşların böyle bir bağımlılığı olmayabilir. Herkesin farklı alışkanlıkları var ve genetik yapısı farklı. Ama böyle sorunları olan vatandaşların yapması zorunludur. Bazısı büyük bir etki görmedim derken kimisi gördüm der. Az etki görenlerin başka bağımlılığı olabilir ya da neverfap dışında işlevsel bir şey yapmamıştır. Yol açılınca bir şeyler yapmak iyi olacaktır.

John constantine

Mars Yolcusu
Bence herkes ne olduğunu ne işe yaradığını biliyor Fakat insanoğlu ortaya teori atma hastasıdır.Normal

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6