Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İçim Bi Garip Oldu

Dopamin

Üst Düzey Samuray
Moderatör
Şu anda 19. yaşımdayım. Yaklaşık 14-15. yaşlarımda izlediğim bir oyuncu vardı (anlayın işte o zamanlar da fap yapıyordum). Şu anda neverfap sürecindeyim gayet iyiye gidiyor. Ancak bir ara aklıma geldi acaba yaşıyor mu diye. Bir baktım hiçbir resmi, videosu, ismi dahil yok. Silinmiş internetten resmen. Bazı kalıntılar buldum ismiyle alakalı ama kendisi yok. Bıraktıktan sonra aklıma geldi bakmak. İyi ki bırakmışım. Merak ediyordum işte bir yazayım aynısını yaşayıp tuhaf hisseden var mı diye dertleşeyim dedim. Kazandığımı hissettim bir an ama bulamayınca garip hissediyorsun.

Dopamin

Üst Düzey Samuray
Moderatör
Gerçekten bir kişiyi, içeriği vesaire bulamayınca garip hissetme durumu bende de var ama nedenini bilmiyorum...
Aynen. Cinsellikten dolayı aslında olmayan bir duygusal bağ kurulduğu bir gerçek. Belki de ondandır. Başarmanın verdiği hafif bir huzur ve üzüntü var, melankoli yani.

N

neurosoft

Misafir
Aynen. Cinsellikten dolayı aslında olmayan bir duygusal bağ kurulduğu bir gerçek. Belki de ondandır. Başarmanın verdiği hafif bir huzur ve üzüntü var, melankoli yani.
melankoli kadar lanet bir duygu yoktur hayatta... İliklerime kadar adrenalin dolu bir anım bile melankoliden daha iyidir... Çünkü ne hissettiğini tam olarak bilemiyorsun. Kimseye de tam olarak anlatamıyorsun haliyle. Şu an hoşlandığım insan sayesinde hem mutluluğun dibine vurmak hem de onun bana karşı aynı şeyleri şu an hissetmediğini bildiğim ve platonik olduğum için de dibe vuran bir hüznüm var. Gerçekten insanın yaşayabileceği en korkunç durumlardan bir tanesi.

Dopamin

Üst Düzey Samuray
Moderatör
melankoli kadar lanet bir duygu yoktur hayatta... İliklerime kadar adrenalin dolu bir anım bile melankoliden daha iyidir... Çünkü ne hissettiğini tam olarak bilemiyorsun. Kimseye de tam olarak anlatamıyorsun haliyle. Şu an hoşlandığım insan sayesinde hem mutluluğun dibine vurmak hem de onun bana karşı aynı şeyleri şu an hissetmediğini bildiğim ve platonik olduğum için de dibe vuran bir hüznüm var. Gerçekten insanın yaşayabileceği en korkunç durumlardan bir tanesi.
Bende de aynı durum var, platonik :D Cidden kötü.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6