Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İdrar Kaçırma Ve Meni Gelme Sorunu

Riphole

Yeni Üye
21 yaşımdayım. 30. gündeyim arkadaşlar. Hiç zorlamadım bu bir aylık süreçte lakin son 1 haftadır idrarımı tutamıyorum ve kontrol ettiğim zaman yapışkan olduğunu fark ediyorum meni de sızıyor. Bunun neverfap ile bir alakası var mıdır? başınıza böyle bir olay geldi mi? bir de spor yaptığım yer yurdun en alt katı, çok soğuk malum havalar da çok soğuk. Sırtımdan soğuk aldıysam bundan da kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ama bu durum canımı çok sıkıyor. Tekrar bozmak geliyor içimden. Tek sebebi bu, bahane de değil. yapacak olursam isteyerek olmayacak çünkü. Sadece acaba neverfap yüzünden mi böyle bir şey oldu diye kafayı yiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
B

Brock

Misafir
21 yaşımdayım. 30. gündeyim arkadaşlar. Hiç zorlamadım bu bir aylık süreçte lakin son 1 haftadır idrarımı tutamıyorum ve kontrol ettiğim zaman yapışkan olduğunu fark ediyorum meni de sızıyor. Bunun neverfap ile bir alakası var mıdır? başınıza böyle bir olay geldi mi? bir de spor yaptığım yer yurdun en alt katı, çok soğuk malum havalar da çok soğuk. Sırtımdan soğuk aldıysam bundan da kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ama bu durum canımı çok sıkıyor. Tekrar bozmak geliyor içimden. Tek sebebi bu, bahane de değil. yapacak olursam isteyerek olmayacak çünkü. Sadece acaba neverfap yüzünden mi böyle bir şey oldu diye kafayı yiyorum.
yok be hocam neden nofap yüzünden olsun irade etmek yüzünden başımıza birşey gelicekse böyle gelsin irade kullanmadan geleceğine hem. insan 30 gün normalde zaten yapmaması gereken birşeyi yapmadiğı için neden sorun olsun bu dediğiniz "sigara bağımlısıyım ama 30 gundür kullanmıyorum bu yüzden mi gozun karariyor acaba ?" demek gibi birsey. kan testi yaptırmanı öneririm konuyla alakalı belki ürolojik bir sorun vardır

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
İdrar yolu iltihabı olabilir. Benzer bir durumu çok uzun zaman önce yaşadım. İlaçla kısa sürede geçiyor. Tahlil yaptırmanızda fayda var.

Riphole

Yeni Üye
yok be hocam neden nofap yüzünden olsun irade etmek yüzünden başımıza birşey gelicekse böyle gelsin irade kullanmadan geleceğine hem. insan 30 gün normalde zaten yapmaması gereken birşeyi yapmadiğı için neden sorun olsun bu dediğiniz "sigara bağımlısıyım ama 30 gundür kullanmıyorum bu yüzden mi gozun karariyor acaba ?" demek gibi birsey. kan testi yaptırmanı öneririm konuyla alakalı belki ürolojik bir sorun vardır
teşekkür ederim, 1 hafta daha bekleyeceğim düzelmezse ürolojiye gideceğim

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
ilaçları doktora gitmeyip eczaneden alabilir miyim? bilgin var mı?

Tahlil yaptırmadan ilaç kullanmanız doğru olmaz. Yaşınız genç, ancak kan tahlili yaptırarak PSA değerinizi (Prostat) kontrol ettirin. İdrar tutamamayı tetikleyen diğer bir etken ise, soğuk su ile ayak yıkamak veya ayaklarınıza uygun çorap ve ayakkabı'yı giymeyerek üşütmekten kaynaklanabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6