Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap İdrardan Sonra Meni Gelmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crawlinq

Ay Yolcusu
Cümleten selamün aleyküm arkadaşlar. Sizlere sorum olacaktı. Cevaplarınızı bekliyorum.
Uzun süre mastürbasyon yapmadığım zaman idrarımı yaptıktan sonra bir miktar meni geliyor. Hatta dikkatlice inceledim meni mi mezi mi diye fakat meni olduğunu gördüm. Ayrıca rüyalanmayı da engelliyorum. Tam olmadan kendimi uyandırıyorum. Bu çıkan meninin gusül abdestine bir zararı dokunurmu bunu soracaktım sizlere.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Aleyküm selam. Öncelikle bu sorunun cevabını 1 dakikada internette araştırıp bulabilirsin. Direk buraya sorman garibime gidiyor.
Hayır, idrardan sonra şehvetsiz şekilde gelen meni veya vezi guslü bozmaz, sadece o bölgeyi yıkaman gerekir. Birde namaz abdestini bozar.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Fazlaysa prostat beziyle alakalı olabilir, ama fazla değilse bir sorun yok sağlık açısından. Abdesti bozar ama gusülü bozmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6