Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlişki Tavsiyesi

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar ! direkt konuya gireceğim benim eski sevgilim var ve kızı ben üzdüm baya. bir hastalık süreci geçirdim ve tedavinin yan etkisi olarak anksiyete,anti sosyal kişilik bozukluğu , depresyon gibi semptomlar vardı. bu dönemde sevgilim de benim hastalığım dolayısıyla korkmuşken ben bu stabil olmayan ruh halim yüzünden kızı bıraktım. bıraktım ama konuşmaya devam ettik arada. ben geçmiş aylarda kıza tekrar yazdım ama ilgisizsin vs diyerek geri çevirdi beni. bu gün de aradı beni konuştuk ve konuştuğu birinin olduğunu öğrendim. Kıza çocuğu bırakıp bana gelmesini ya da beni tamamen silip yeni ilişkiye gitmesini söyledim ama içten içe kızı da istiyordum. Bu durumda olsanız siz ne yapardınız ? Akıl verir misiniz

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Şimdi konuşmayı kes geri dönerse değerlendirirsin.

Wise

Ancient Wise
"Biriyle ilişkiye başlamak istiyorum ve o kişinin sen olmanı istiyorum. Vakit kaybetmeyelim ya gel tekrar sevgili olalım ya da başkasını bulayım."
Bir yere davet et cafeye falan. Konuşun muhabbet edin. Daha sonra da normal takıl işte parkta sahilde falan. Konuştuğu kişinin de bahsini açma muhtemelen öyle biri yok. Ha o kadar üzmüşsün hatun hala seni istiyor değerini bil. Çok anormal davranma eskisinin zıttı da davranma. Biraz daha ılımlı ol.
Ek: Kızı istiyorsan dediklerimi yap istemiyorsan özgürsün boş kıskançlık yapma. Aklı sende olmasa sana yazmaz zaten başkasının dokunma şansı da yok, aklındaki kişi sensin. Fazlaca tecrübeliyim bana güven.

Wise

Ancient Wise
Ha bir de ilişkiye güçlü taraf olarak başlaman gerekiyor. Geçen süre içerisinde kaliten artmış ve biraz da olsa değişmiş gelişmiş olmalısın. Ayrıldıktan sonra 20 kişiyle yatmışsın gibi davran. Acı çektiysen de belli etme. Yaşayacağını da eski ilişkinin devamı değil yeni bir ilişki gibi düşün. Her şeyi sıfırdan başlat. Flörtleş, eğlen eskiden olan eskide kalsın konusunu bile açma. Eğlenmene bak yolunu bulur zaten. Kızı da darlama eskisi gibi, hiç değişmemiş diyip soğumasın.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Ha bir de ilişkiye güçlü taraf olarak başlaman gerekiyor. Geçen süre içerisinde kaliten artmış ve biraz da olsa değişmiş gelişmiş olmalısın. Ayrıldıktan sonra 20 kişiyle yatmışsın gibi davran. Acı çektiysen de belli etme. Yaşayacağını da eski ilişkinin devamı değil yeni bir ilişki gibi düşün. Her şeyi sıfırdan başlat. Flörtleş, eğlen eskiden olan eskide kalsın konusunu bile açma. Eğlenmene bak yolunu bulur zaten. Kızı da darlama eskisi gibi, hiç değişmemiş diyip soğumasın.
eyvallah knk

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6