Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İnternet Sitelerini Engelleme (Soru)

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Belirli internet sitelerini,kelimeleri engellemek istiyorum.Sürecimde başarısız olmamın sebeplerinden biri belli ki bu,hangi uygulamaları tavsiye edersiniz ?

Not:Çoğu uygulama vpn açıkken işe yaramıyor

Son düzenleme:

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Hocam uygulamalar zaten piyasada bilinen uygulamalar, üzerine ekleyebileceğim bir şey yok. Sadece geçici bir çözüm bu, bunu bil. İzlemek isteyen insan gider uygulamayı siler, yine izler.

Güneş

Göklerde Parıldayan
blocksite kelime engelliyor

TheBatman

Venüs Yolcusu
Askere giden gençler bunu bir fırsat olarak değerlendirebilir.Tuslu telefon kullanın akıllı telefon götürmeyin.Video izleyemediginiz için tetiklenme olmaz.Komutanlarimiz bize mastürbasyon 3 kadın s...meye bedeldir derlerdi.Çünkü mast yaparken insan kendini kasar ve tüm vücut yormuş olursun bu vücudunuza zarar verir derlerdi. Rüyalarınin yada gidin kadın ... derlerdi

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot

mete

Venüs Yolcusu
B
Belirli internet sitelerini,kelimeleri engellemek istiyorum.Sürecimde başarısız olmamın sebeplerinden biri belli ki bu,hangi uygulamaları tavsiye edersiniz ?

Not:Çoğu uygulama vpn açıkken işe yaramıyor
Benim i phone da ekran süresi kısıtlama diye bi özellik var . Ordan yetişkin siteleri kısıtlama , herhangibir siteyi kısıtlama özelliği var

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6