Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İstikrar

fueledsam

Yeni Fapstronot
Nofap ile ilk defa 2 yıl önce bu zamanlarda tanışmıştım. O zamandan beri rekorum 45 gün olmak üzere sayısız denemem oldu. Ama ilk defa kendimden hiç olmadığım kadar emin bir şekilde bi sürece girmiş bulunmaktayım. Bu deneyimimde iyisiyle kötüsüyle yanımda olmanızı ve 90 güne beraber ulaşmamızı istediğim için günlük tutmaya karar verdim. Günlükte başlangıçta 2 3 cümleden fazla bir şey bulamayabilirsiniz çünkü finallere az kaldı. Hadi başlayalım.

fueledsam

Yeni Fapstronot
13. Gün

Finallere tam 15 gün kaldı ama kafamı tam olarak veremedigim için çalışamadım. Uzun bir bağımlılıktan sonra böyle geri çekilmeler illaki olacak, yarına odaklanıyorum bugün iyisiyle kötüsüyle geçti. Yarın sabah erken kalkıp ilgili dersten 750. sayfaya gelinilcek.

fueledsam

Yeni Fapstronot
14. Gün

2 haftayı geride bıraktım ve tam anlamıyla mükemmel bir gündü. Dün her ne kadar berbatsa bugün o kadar güzeldi. Dünkü geri çekilmeler yok oldu. Dün verdiği görevi (750. sayfaya gelmek) başarıyla tamamladım. Inanın bana nofap olmasaydı bi hukuk kitabından günde 100 sayfa çalışmayı aklımın ucundan bile geçiremezdim. Benim için gerçekten işe yarıyor ve bunu 90 güne kadar sürdürmeyi planlıyorum. Yarın yine aynı, ilgili dersin kitabını bitirmeyi kendime hedef olarak koyuyorum. Yarın dışarda oldugum bi gün olacak umarım bugünkü kadar güzel geçer.

fueledsam

Yeni Fapstronot
17. Gün

Spor performansım gözardı edilemeyecek kadar yükseldi. 1 yıldır spor yapıyorum ama biceplerimin bu kadar kısa sürede, bu kadar hacim kazandığını görmemiştim. Son ölçümüme göre 37cm. Hedefim 42 43 leri görmek. 1 yıl daha istikrarımı korursam olmayacak şey değil. Nofap sürecimle beraber spordaki gelişimlerimi de yazarım. Şu aralar sadece erken uyanamamak beni biraz üzüyor. Haricinde her şey çok iyi. Finaller artık korkum olmaktan çıktı. Anlama kapasitem arttığı için çift dönemlik derslere bile 3 4 gün içinde tamamiyle çalışabiliyorum. Umarım istikrarımı korurum.

Son düzenleme:

fueledsam

Yeni Fapstronot
22. Gün

Serüvenime tam gaz devam. 3 haftayı geride bıraktım. Bu boşlukta yazamamamın sebebi kafamı dersten kaldıramıyorum. An itibariyle finallere 6 gün kaldı. Derslere karşı daha ilgiliyim, ezber yerine öğrenmeye çalışıyorum. Hafızam nofap öncesine göre çok daha iyi bunu ezber derslerinde çok daha rahat farkediyorum. Kız arkadaşım da bende ki değişiklikleri farkeder oldu. Ondan böylesine övgü aldığım için kendime güvenim artıyor ve mükemmel bir döngünün içine giriyorum. Kendimi bu süreçte her anlamda geliştirmeye çalışıyorum. Sınavlardan sonra ingilizce çalışmayı düşünüyorum. Hatta yanında almancaya da başlarım çünkü elimde fazladan kullanmadığım bir enerji deposunun anahtarı varmış gibi hissediyorum. Hayata bakış açım değişmeye başladı, bu böyle devam ederse sürecin sonunda kendimi tanıyamayabilirim.

Son düzenleme:

fueledsam

Yeni Fapstronot
30. Gün

Yarın ceza sınavım var şans dileyin dostlarım. Bu aralar derslerle boğuşmaktan zaman bulamıyorum. Finaller bittikten sonra burayı ihmal etmicem. Sevgilimle ufak tartışmalar haricinde hayatımda ters giden hicbir şey yok. Değişim %33.8 yükleniyor :* .

fueledsam

Yeni Fapstronot
40. Gün

Rekoruma son 5 gün kaldı dostlar. Bu kadar iradeli olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Final haftasındaki stres anlarımda gerçekten çok zorlandım. Her başım ağrıdığında kendimi yatağa atıp, rahatlayıp relapse olmak istedim. Ama her seferinde kendimi bu sürece neden başladığımı hatırlattım ve eski halimi gözümün önüne getirdim. Şuan hayattan hiç almadığım kadar zevk alıyorum. Tekrar spor salonuna yazıldım. Kendime güvenim tam olduğu için 1 yıllık kayıt oldum. Nofap sürecimi sporla şahlandıracağım.

fueledsam

Yeni Fapstronot
50. Gün

Üzülerek söylüyorum ki relapse dostlar. Malesef 90. güne ulaşamadım. Ama bu yolculuk daha sona ermiş değil. Çünkü, artık neverfap benim için zor bir olgu değil. Rekorum 45 iken 50 yaptım, demek ki sınırlarımı istersem zorlayabiliyorum. Yaza girmemiz relapse olmamda en büyük etken diyebilirim. Artık günlerimi daha dolu geçirmeye özen göstericem ve size 90. günden mezuniyet yazısı paylaşacagıma söz veriyorum. Bana şans dileyin dostlar.

Son düzenleme:

fueledsam

Yeni Fapstronot
0. Gün
Her şeyin başlangıcı. Tekrardan merhabalar. 50. Günü görmemden itibaren 7 günlük bir sürecim daha oldu. Ama normalde nofape basladığımda aldığım hazzı alamadım. Bu nedenle bilerek bozmak zorunda kaldım. Şuan daha motive ve ne yapmam gerektiğini bilerek başlıyorum. Bu sürecim 50 günü rahat geçecek gibi duruyor. Bundan kesinlikle eminim. Beraber göreceğiz dostlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6