Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bocchi Günlük

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
bi iki tane arkadaş edindim. Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama çok da zevk almıyoruz. çünkü dopamin sistemimi mahvettim. şimdi kendimi düzeltmeye ve arkadaşlarımla daha iyi bir ilişki kurmak için çabalamaya devam ediyorum.

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
bundan bir önceki yazıda "arkadaş" diye bahsettiğim kişiyle ilişkimiz bitti. Gerçekten aşırı saçma bir olaydı. şu an başka bir arkadaş buldum onunla daha güzel vakit geçiriyoruz ve bu kişi bu sefer daha iyi.

Bir de şu an evden başka bir şehirdeyim ve burada doyasıya geziyorum. Yeni şeyler deniyorum ve sosyalleşiyorum. nofape gelirsek başka şehirde kaldığımda uğraşacak çok şeyim olduğu için o aklıma bile gelmiyor. Hesapladım, eve tekrar gittiğimde 57. günde olacağım (eğer yapmazsam rekorum olacak) zihinsel altyapı çok önemli o yüzden sürekli o pmo yapmama amacımı kendime hatırlatıyorum. (Sadece yapmamayı seçiyorum, bana bir şey katmadığını ve başka işlere odaklandığımda pmo yapmamanın beni geliştirdiğini düşünüyorum, bazen yüksek krizler gelse de aklımı ön plana çıkarıyor ve bu duruma alışacağımı biliyorum.) Umarım bir kere geldiğim şu hayatı güzel yaşarım. Yaşayacağım.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bir de şu an evden başka bir şehirdeyim ve burada doyasıya geziyorum. Yeni şeyler deniyorum ve sosyalleşiyorum. nofape gelirsek başka şehirde kaldığımda uğraşacak çok şeyim olduğu için o aklıma bile gelmiyor. Hesapladım, eve tekrar gittiğimde 57. günde olacağım (eğer yapmazsam rekorum olacak) zihinsel altyapı çok önemli o yüzden sürekli o pmo yapmama amacımı kendime hatırlatıyorum. (Sadece yapmamayı seçiyorum, bana bir şey katmadığını ve başka işlere odaklandığımda pmo yapmamanın beni geliştirdiğini düşünüyorum, bazen yüksek krizler gelse de aklımı ön plana çıkarıyor ve bu duruma alışacağımı biliyorum.) Umarım bir kere geldiğim şu hayatı güzel yaşarım. Yaşayacağım.
Harika (y)

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
İnsanlara sorunlarını anlatma. Çözüm için hemen yola koyul. Kendin başaracaksın. Teksin kendi istediklerine ulaşma yolunda. İyi geçinebileceğim insanların olduğu bir yer de vardır elbet. Hayallerim var ve o hayallerimin önünde de engeller var. Engelleri kaldıracağım ve hayalime ulaşacağım. Burası da artık eskisi gibi güzel değil. 90. Güne gelince yazicam ve bura ile olan hikayem bitecek (neverfap Türkiye yi kastediyorum) her şey güzel olacak hissediyorum. Bana çalışmak kalıyor. Kendimi seviyorum. Başaracağım. Kimseye de ihtiyacım yok. Hayalim yeter. İstediğim gibi davranıyorum ve bundan dolayı beni eleştirenleri ciddiye almıyorum.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6