Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kadınlardan Gelen Çekimin Sebebi

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Merhabalar, dün Erkek Adam YouTube kanalında Secret'ın kızlarla nasıl konuşulur videosunu izlerken uzun zamandır benim de düşündüğüm; mastürbasyon yapmamanın kadınlar tarafından daha çekici bulunmamıza sebep olmasını tam olarak anladım. Olayın sırrı şöyle; biz en az bir hafta mastürbasyon yapmadığımızda yüzümüzdeki mikro kaslar gergin durumdan rahat duruma geçiyor (Aranızda anatomi bilenler varsa bu kaslar; m. Corrugator Supercilii ve m. Depressor Septi gibi kaslar, bu kaslar kasıldığında çatık kaşlı, burnunu bükmüş bir şeyden tiksinen biri gibi görünüyoruz) ve daha sakin, özgüvenli bir görünüşümüz oluyor. Sürecinde bir haftayı geçenler farketmişlerdir; daha rahat, bakışlarınız oluyor, başınızı daha dik tutuyorsunuz, insanlarla daha rahat göz teması kuruyorsunuz. Sadece kadınlar olarak düşünmeyin, diğer insanların da dikkatini çekiyorsunuz, farklı bir auranız oluyor.

Videoyu merak edenler için, 4.44'den sonra:

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Bu kesinlikle doğru şuan yks sürecinde olduğum için pek dışarı çıkmıyorum ama önceki süreçlerimde spor salonundaki görevli kadınla doğal bir şekilde gelişen siyaset tartismisliğim bile var. Daha rahat konuşuyorsunuz bunun içsel olduğu kadar dışsal etkileri de olabilir evet

G

gordon

Misafir
Olayın sırrı şöyle; biz en az bir hafta mastürbasyon yapmadığımızda yüzümüzdeki mikro kaslar gergin durumdan rahat duruma geçiyor (Aranızda anatomi bilenler varsa bu kaslar; m. Corrugator Supercilii ve m. Depressor Septi gibi kaslar, bu kaslar kasıldığında çatık kaşlı, burnunu bükmüş bir şeyden tiksinen biri gibi görünüyoruz) ve daha sakin, özgüvenli bir görünüşümüz oluyor. Sürecinde bir haftayı geçenler farketmişlerdir; daha rahat, bakışlarınız oluyor, başınızı daha dik tutuyorsunuz, insanlarla daha rahat göz teması kuruyorsunuz.
Bunu bilinçaltı kavrıyor, analiz ediyor zannedersem çünkü kimsenin mikro ifadelere bilinçli olarak dikkat ettiğini(ya da edebildiğini diyebilirim) düşünüyorum.

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Bunu bilinçaltı kavrıyor, analiz ediyor zannedersem çünkü kimsenin mikro ifadelere bilinçli olarak dikkat ettiğini(ya da edebildiğini diyebilirim) düşünüyorum.
Tabiki öyle, videoda da diyor hiçbirimiz Al Pacino değiliz, mimiklerimizi ustaca kullanamayız

TylerNorton

Ay Yolcusu
Merhabalar, dün Erkek Adam YouTube kanalında Secret'ın kızlarla nasıl konuşulur videosunu izlerken uzun zamandır benim de düşündüğüm; mastürbasyon yapmamanın kadınlar tarafından daha çekici bulunmamıza sebep olmasını tam olarak anladım. Olayın sırrı şöyle; biz en az bir hafta mastürbasyon yapmadığımızda yüzümüzdeki mikro kaslar gergin durumdan rahat duruma geçiyor (Aranızda anatomi bilenler varsa bu kaslar; m. Corrugator Supercilii ve m. Depressor Septi gibi kaslar, bu kaslar kasıldığında çatık kaşlı, burnunu bükmüş bir şeyden tiksinen biri gibi görünüyoruz) ve daha sakin, özgüvenli bir görünüşümüz oluyor. Sürecinde bir haftayı geçenler farketmişlerdir; daha rahat, bakışlarınız oluyor, başınızı daha dik tutuyorsunuz, insanlarla daha rahat göz teması kuruyorsunuz. Sadece kadınlar olarak düşünmeyin, diğer insanların da dikkatini çekiyorsunuz, farklı bir auranız oluyor.

Videoyu merak edenler için, 4.44'den sonra:

Kadınlardan gelen çekim bir yana kadınlar gözümde daha çekici bir hale gelmeye başladı artık onlarla daha fazla iletişim kurmak istiyorum eskiden buna ihtiyaç duymazdım çünkü hayatımda pmo vardı bu açığı onlarla kapatıyordum ama şimdi öyle değil ve bu çok iyi hissettiriyor.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Yakışıklı herifler NoFap'e başlıyor daha özgüvenli oluyorlar ve bunun sonucu olarak diğer kızların görüş alanına giriyorlar, tipiniz yoksa ümit beklemeyin değişin 👍😉

Ben bir şey sormak istiyorum bununla alakalı. Sürece girdiğim zaman kadınların ilgisini fazlasıyla çektiğimi fark ediyorum. Ancak ilgisini çektiğim kadınlar, tamamen bana ters olan kadınlar oluyor. Ne kadar duygusal boşlukta, partici, pembe saçlı, dövmeli ve flörtöz kadın varsa bana denk geliyor. Normal bir kadın denk gelmedi bana şu ana kadar. Şahsen ben elimden geldiğince sakin, tutarlı, gösterişsiz ve disiplini elden bırakmayan birisi olmaya çalışıyorum. Neden böyle oluyor olabilir?​

SDG

Yoda
Ben bir şey sormak istiyorum bununla alakalı. Sürece girdiğim zaman kadınların ilgisini fazlasıyla çektiğimi fark ediyorum. Ancak ilgisini çektiğim kadınlar, tamamen bana ters olan kadınlar oluyor. Ne kadar duygusal boşlukta, partici, pembe saçlı, dövmeli ve flörtöz kadın varsa bana denk geliyor. Normal bir kadın denk gelmedi bana şu ana kadar. Şahsen ben elimden geldiğince sakin, tutarlı, gösterişsiz ve disiplini elden bırakmayan birisi olmaya çalışıyorum. Neden böyle oluyor olabilir?​
Çevreni değiştirmeyi deneyebilirsin, partner bulma olasılığını arttırıyorsun ama aynı çevrede farklı tip insana denk gelme olasılığın düşük. Ne profilde bir insan arıyorsan onun gidebileceği yerlerde çevre kurmaya çalış

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Level level atlarsın devam edince😆

Ali15210028

Venüs Yolcusu
Kaçan kovalanır veya çekinik atom daha çekici olur. Sen istediğin kadınları istemiyor gibi önemezsen onlar seni önemser ve ağına girer. Hep öyle olur

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Sadece sosyal medyada da değil, okulda dışarda falan da tayt giyenin haddi hesabı yok. İşi abartıyorlar.
Son zamanlarda beni en çok motive eden şey belki de. Dünya kötüye gidiyor bunu kabullenmeliyiz. Bu npc ordusu kuzey kutup dairesine de gitsen bir şekil giyerler😁.
Nofap ise bu düzene muhtaç olmamamıza yardım ediyor

E

endiptengeldim

Misafir
Bu konu gerçekten beni şaşırtmaya devam ediyor. Arkadaşlar, göz göze geldiğiniz her kadın size hayran olmak zorunda değil. Belki de yalnızca bakmıştır. Bana da bazı kadınlar bakıyor. Her kadının zevki farklı olduğu için (giyim,saç,vücut vs.) sizi bir süzmüş olabilir. Bunu, yakışıklı olmayan biri olarak, nofap'ten önce de yaşıyordum.

Çok sayıda kişinin hayal kırıklığına uğramasına sebep oluyorsunuz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6