Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kadınsız Hayatın Anlamsız Gelmesi

RedDevil

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar merhaba. Aranız da yeniyim. bugün 4. günüm oldu nofap'te. Kısaca kendimden bahsedeyim. İlgili olduğum ve sevdiğim konu ilişki danışmanlığı. Kızları elde etmek ve erkeğin kendi doğasını anlama üzerine aylarca gerek yazılar okuyarak olsun, gerek sokakta numara, avm de numara, gerek mental destek, gerek depresyon gibi bir çok konu da gelişim sağladım ve büyük bir yol katettim. Ve ben ve benim gibi bir çok erkeğin ve hatta dünya da ki tüm erkeklerin ana amacı sürekli kadınları istemektir. Sürekli bir kadın isteği gerçekleşmekte. Mesela cinsellik olarak, ilişki yaşamak olarak vb. Ve insanın içine bir baskı düşüyor. San ki kadın yokken bir şeyler kaçırmış hissi iğrenç bir his. Bakın kadınlarla istediğiniz soru ban aşağı da sorun her soruya cevap vereceğim. Ama bir konu da aylarca araştırma yapsam bile bulamadığım bir konu. KADINLARI AŞIRI İSTEMEK VE ONLAR YOK İKEN HAYATIN BOŞ OLUNMASI. Aylar geçti sorunu artık neverfap'a başlamaya bağladım. Şimdi size soruyorum değerli tecrübeli arkadaşlarım. Kadınları bu kadar istemek ve içimiz de ki iğrenç güvensiz, kızları zor görmek ve muhtaç gibi düşüncem PMO'Dan kaynaklanan bir şey mi? Ve bu stabil bir şey de değil. Kimi zaman çok iyi güvenli kimi zaman kadınlara yaklaşmak adeta ölümcül zor gibi gözüküyor. ben hayatımın merkezin de kendi gelişimimi görmek istiyorum KADINLARI DEĞİL!

Not: Öz güvensizsin, cinsel ilişkiye girmedin gibi öneriler vermeyin lütfen :) İLişkiye girmişliğim var. Öz güven derseniz, Sokakta bir kızı durdurup numarasını alacak kadar tecrübeye sabitimdir. Buna Day Game yani [Sabah Oyunu] Deniyor. Sabah oyunun da numara almak için önce 1 2 yıl ciddi eğitim almanız gerekiyor. İyi giyinmek, parfüm kokusu, beden dili yönetimi, diksiyon, ses tonu, baskı ile baş edebilme, stress ile karşı karşıya kalma gibi beceriler elde etmeniz gerekiyor. Her neyse bu kısa bilgileri yalan değil doğru olduğunu kanıtlamak için size az bilgi verdim daha niceleri var. Sorunum için cevaplarınızı mutlaka açıklayıcı bir şekil de bekliyorum dostlarım. Aynı zaman da sizin de ilişki kızlar hakkın da ki TÜM sorularınızı bekliyorum.

TEŞEKKÜRLER :)

Küçük bir not daha .d : Her erkek doğası gereği kadın ister. Bu durum da bir sıkını yok. Ama bu kadar fazla istek, özellikle içim de bir iğrenç bir güvensiz ve boşluk hissi doğması şaşırtıcı.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Hayatta 1. öncelik olmadığı sürece sorun olmadığını düşünüyorum ancak kadın olmazsa diğer şeyleri de etkilemesi dikkatimi çekti. Konuyu ben de takip edeceğim, belki birileri çözmüştür bunu.

UBERMAN

Ay Yolcusu
Bakın kadınlarla istediğiniz soru ban aşağı da sorun her soruya cevap vereceğim.
Merhaba dostum, sorduğun soruya cevap veremeyeceğim ama senin yazdığın gibi sana bir soru soracağım. Sorum şu: Kadınlar konusunda hiç bir başarım yok 18 yaşındayım ve esc dışında bir ilişkiye girmedim. (Hayatımda yaşadığım en iğrenç ilişikiydi) En son kızlarla NoFap sürecimde 40. günümdeyken rahat rahat konuşuyordum-1 yıl önceydi- ve şu an 2. günümdeyim bir kızla konuşmak bir tarafa yüzlerine bakamıyorum. Ne zaman bir kızdan hoşlanırsam etrafında bir erkek görüyorum ve artık bu kızdan olmaz diyip başka kızları arıyorum yani bir kısır döngüdeyim. Asla ve asla NoFap sürecimde ilerleme kaydetmeden bir kızla konuşamayacağım diye düşünüyorum çünkü en son 1 yıl önceki NoFap sürecimdeki özgüveni kaybettim pmo yaparak... kusura bakma dostum çok uzattım. Kısacası kızlarla konuşmak ve eğlenmek istiyorum ama kendime güvenemiyorum nasıl bir öneride bulanabilirsin?

ZOMBAK82

Ay Yolcusu
demotivasyon olabilir sebebi..demotive olunca odağın kendinden çıkıp başka tarafa kayıyor genelde.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Küçük notun doğru, bu doğamızda olan birşey zaten. Evrimsel olarak böyleyiz aksi halde insanoğlu bu kadar üreyemezdi. Böyle yaratılmak zorundaydık.

Şöyle söyleyeyim bu normal, ama senin düşünce yapındaki gibi bunu aşırı şekilde arzulamak sürekli kafayı böyle şeylerle meşgul etmek veyahut her başarıyı bundan ibaret sanmak kesinlikle yanlış. Ergenliği geçtiği halde bu tarz düşünce yapısında olanlar ya amaçsız (gerçek bir amaç) , hedefsizdir ya da dini açıdan ufak bir hassasiyeti bile yoktur diye düşünüyorum. Ara ara sokakta güzel bir kadını görünce kısa süreliğini onu arzulayabilirsin bu normal. Böyle dönemler hepimizde oluyor. Sıkıntı olan sürekli bu halde olmak. Uzun süre bunu düşünürsen ya da her gördüğün güzel karşı cinsle kafanda hayal kurarsan; geçmiş olsun nefsinin kölesi olmuşsun. Şu kızı bak nasıl tavladım hadi şunu da tavlayayım haha benden iyisi yok havasına girip bunla övünmek zavallılıktır.

Kısacası bu durumda olanların, okudukları kafasını zehirlemiştir, körü körüne inanmıştır, gereğinden fazla kafa yormuştur. Biraz dine yönelseler veya daha anlamlı bir amaç edinseler bu durumdan kurtulabilirler.
Redpill değerli bir kavram olsa da buna aşırı kafa yormak o havuzun içine dalmak mantıklı, doğru değil. Öğreneceğini öğrenirsin, doğru gördüklerini alırsın yanlış gördüklerine uymazsın. Genel felsefesini kavrasan yeter yani.

RedDevil

Yeni Fapstronot
Küçük notun doğru, bu doğamızda olan birşey zaten. Evrimsel olarak böyleyiz aksi halde insanoğlu bu kadar üreyemezdi. Böyle yaratılmak zorundaydık.

Şöyle söyleyeyim bu normal, ama senin düşünce yapındaki gibi bunu aşırı şekilde arzulamak sürekli kafayı böyle şeylerle meşgul etmek veyahut her başarıyı bundan ibaret sanmak kesinlikle yanlış. Ergenliği geçtiği halde bu tarz düşünce yapısında olanlar ya amaçsız (gerçek bir amaç) , hedefsizdir ya da dini açıdan ufak bir hassasiyeti bile yoktur diye düşünüyorum. Ara ara sokakta güzel bir kadını görünce kısa süreliğini onu arzulayabilirsin bu normal. Böyle dönemler hepimizde oluyor. Sıkıntı olan sürekli bu halde olmak. Uzun süre bunu düşünürsen ya da her gördüğün güzel karşı cinsle kafanda hayal kurarsan; geçmiş olsun nefsinin kölesi olmuşsun. Şu kızı bak nasıl tavladım hadi şunu da tavlayayım haha benden iyisi yok havasına girip bunla övünmek zavallılıktır.

Kısacası bu durumda olanların, okudukları kafasını zehirlemiştir, körü körüne inanmıştır, gereğinden fazla kafa yormuştur. Biraz dine yönelseler veya daha anlamlı bir amaç edinseler bu durumdan kurtulabilirler.
Redpill değerli bir kavram olsa da buna aşırı kafa yormak o havuzun içine dalmak mantıklı, doğru değil. Öğreneceğini öğrenirsin, doğru gördüklerini alırsın yanlış gördüklerine uymazsın. Genel felsefesini kavrasan yeter yani.
Farklı bir bakış açısı güzel teşekkür ederim

RedDevil

Yeni Fapstronot
Merhaba dostum, sorduğun soruya cevap veremeyeceğim ama senin yazdığın gibi sana bir soru soracağım. Sorum şu: Kadınlar konusunda hiç bir başarım yok 18 yaşındayım ve esc dışında bir ilişkiye girmedim. (Hayatımda yaşadığım en iğrenç ilişikiydi) En son kızlarla NoFap sürecimde 40. günümdeyken rahat rahat konuşuyordum-1 yıl önceydi- ve şu an 2. günümdeyim bir kızla konuşmak bir tarafa yüzlerine bakamıyorum. Ne zaman bir kızdan hoşlanırsam etrafında bir erkek görüyorum ve artık bu kızdan olmaz diyip başka kızları arıyorum yani bir kısır döngüdeyim. Asla ve asla NoFap sürecimde ilerleme kaydetmeden bir kızla konuşamayacağım diye düşünüyorum çünkü en son 1 yıl önceki NoFap sürecimdeki özgüveni kaybettim pmo yaparak... kusura bakma dostum çok uzattım. Kısacası kızlarla konuşmak ve eğlenmek istiyorum ama kendime güvenemiyorum nasıl bir öneride bulanabilirsin?
Önce testosteron [ Erkeklik hormonu] Ne işe yaradığını öğrenmelisin. Erkek demek istemektir, arzulamaktır, iradedir, güçtür, disiplindir, almak ve iktidar sahibi olmak ister. Önce bu hormonun bura da ki etkilerini anlamalısın. Eğer anlarsan kendi kafanda kızlara karşı düşüncelerinin yanlış olmadığını anlayacaksın. Kadın doğasını da anlaman gerekiyor. Kadınlar doğası gereği arzulanmak ve ilgi duymak ister. Ve bu yemek su gibi hiç bitmez hep ister. Mesela evli veya yaşlı kadınlara bak. Hala makyaj yapmaya bayılıyorlar. Bu bilinç altında aslın da üremeye teşvik etmek için arzulanmak istemesidir. Tabi evli bir kadın da yapsa bunu bilinçli beni arzulasınlar demiyor. Ama asıl bu kadar dış görünümüne önem vermeleri üremek istemesidir. Kadınlara yaklaşmak onları istemek ve arzulamak yanlış değildir. TR Feminizim konusu öyle bir etkiledi ki erkekler darma duman etti. Vücuduma değil beynime bak der kadınlar. Onlyfans'a bakın ama kadınlar bedenlerini parayla satıyor .d Cinsel konusun da tüm erkekleri yargılarlar. Erkekler şöyledir böyledir vb vb. Sonra da erkekler kadınları koruması lazım sahip çıkması lazım derler. Daha çok anlatılacak şey varda sana kısa başlık olarak şunları söyleyeyim. Kadınlarla konuşurken rahat ve çekinmemek için şunlara dikkat et.

1 TESTOSTERON İÇİN ÖZÜRDİLEME: İsteklerin var ve etik kuralların dışına çıkmadığın sürece bunlardan korkma!
2. KADINLARIN ARZULARINI BİL: Her kadın üremek ister, hayvanlar da erkekler dişileri üremeye koşullar. İnsanlar da dişiler üremeye teşvik eder unutma.
3. TOPLUM BASKISI: Toplum dini açıdan baskılayıcı bir yapıya sahiptir. Aslın da yaptıkların yanlış değil de günah gibi bakmak senin daha rahat davranmana sebep olur.
4. SORUNLARU BUL VE ÇÖZ: Kadınlarla rahat mı konuşmak istiyorsun. Küçük adımlarla başla. market, giyim yerleri, sinema bilet vb gibi yerler de küçük muhabbetler başlatmaya çalış. ÖRNEK: giyim yerindeyim. Kadın çalışanı gördüm, merhaba bu pantolonun 32 si varmı acaba? Daha sonra aynaya bakarken bu yakışır mı sizce ya. Gibi bol bol havadan sudan muhabbete girmeye bak.
5. MÜKEMMEL SIKICIDIR: Her konu da mükemmel ol. Giyim, diksiyon, ses tonu, para, statü. Ne kadar mükemmeli odaklarsan gene de sıkıcı olma şansın var. Mükemmmel bir konuşma yapıp kızı etkilemeye çalışınca insan olmayı unutursun. Hata yolundan git emniyetli yolu seçme. Sürekli şu olsa kız daha iyi tepki verirdi diye oynama. Ünlülere bak hepsi birer yakışıklı çok iyi giyinen insanlar mı? Kemal sunala bal, adam kişiliği ve komikliği ile dünyanın gönlünü kazandı. Bu adamı mükemmel yapan şey mükemmel olmaması insanlığa daha çok önem vermesi. Umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

toprak

Yeni Üye
Asıl problem kadın meselesini bu kadar kafaya takmış olman. Cinsellik bir ihtiyaç ve day game e çıkıp numara alabilmen gayet güzel ama bunları normal olarak görüp kendine peşinden koşacağın yeni tutkular bulmalısın. bence asıl ozaman tamamlanmış hissedeceksin. Kendimden örnek vermem gerekirse kendi başıma yaptığım güzel bir yemeği insanlara servis ettiğimde, Güzel bir çizim yapıp bunu yayınladığımda veya bunun baskısını sattığımda aldığım zevk cinsel ilişki kadar fazla ve daha uzun süreli oluyor. Din muhabbetini kenara bırakırsak evrim bizden ürememizi ister. sen zaten rahatlıkla bu işi yapabildiğini söylüyorsun ozaman artık ruhunu doyurman gerek. Bunu için kendini geliştirip entelektüel anlamda kazanımlar elde etmen ve zevk aldığın diğer şeyleri bulman gerek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6