Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Karşı Cinsle Konuşunca Baş Ağrısı

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Merhaba. Normalde garip ve şiddetli baş ağrılarından muzdaribim 2 yılı aşkındır. Yanıcı batıcı basınçlı tarzda ; bunlar uyku-yemek düzenimin bozukluğuyla orantılı olarak artıyor.Veya azalıyor. Aynı sorundan muzdarip olan var mı ? Birde karşı cinsle konuşurken vs (yani kısaca karşı cinsten ilgi görme ihtimali oluşunca) bu çok daha fazla artıyor dayanılmaz hale varıyor.Bunun benzerine şahit olan kimse varmı aranızda ?

ganbol

Venüs Yolcusu
Merhaba. Normalde garip ve şiddetli baş ağrılarından muzdaribim 2 yılı aşkındır. Yanıcı batıcı basınçlı tarzda ; bunlar uyku-yemek düzenimin bozukluğuyla orantılı olarak artıyor.Veya azalıyor. Aynı sorundan muzdarip olan var mı ? Birde karşı cinsle konuşurken vs (yani kısaca karşı cinsten ilgi görme ihtimali oluşunca) bu çok daha fazla artıyor dayanılmaz hale varıyor.Bunun benzerine şahit olan kimse varmı aranızda ?
kendini kasıyorsundur dostum

B

Brock

Misafir
Doktora gitsene o zaman bize niye soruyorsun?
doktora gitsem ve desemki hocam 2 yildir mast yapmiyorum basim agriyor ; yap gecsin der. veya o anlık bas ağrımı geçiren bir ilaç yazar. yani doktor o anlık sorunu çözer gözüyle görür benim başımın ağrımadığını pozitif şekilde ama sonrasına şahit olmaz o ilacın tolerans geliştirmesine ve elinde 1 torba ilaçla gezen yaşlı insanları görmez veya yeniden irademi kullancağım vakit ne kadar zorlancağımò

B

Brock

Misafir
yanlış anlaşılmasın burda adamların bakış açısını küçümsemek için yazmıyorum günde onlarca insana pratik şekilde çare oluyorlar aynı zamanda hayat kurtarıyorlar ama bunun benim için çok yararlı olmadığını gördüm sadece

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Benim kulak çınlamam vardı. Her çınladığında yokmuş gibi davrandım, geçti. Gerçekten istikrarla kendimize yalan söylemek gerekiyor. Psikolojikse bende işe yaradı.

B

Brock

Misafir
Migren hastalığın olabilir mi?
Ya da heyecanlanınca, gerilince bir anda gelen baş ağrısı hastalığı olabilir. Bi böyle araştır derim.

aynen hocam gerilince bir anda vuruyor kafama muhtemelen böyle bişey okicam onu
edit : okudum tamda böyle birşey

Moderatörün son düzenlenenleri:

Tempest

Anka
doktora gitsem ve desemki hocam 2 yildir mast yapmiyorum basim agriyor ; yap gecsin der. veya o anlık bas ağrımı geçiren bir ilaç yazar. yani doktor o anlık sorunu çözer gözüyle görür benim başımın ağrımadığını pozitif şekilde ama sonrasına şahit olmaz o ilacın tolerans geliştirmesine ve elinde 1 torba ilaçla gezen yaşlı insanları görmez veya yeniden irademi kullancağım vakit ne kadar zorlancağımò
Ben gittim hem de 2 kere , ikisinde de EEG ölçtüler ve ikisinden de bir sonuç çıkmadı .Genelde ben çok stres yaptığım için oluyor ama seninkinin tam nedenini bilmiyorum.

B

Brock

Misafir
Ben gittim hem de 2 kere , ikisinde de EEG ölçtüler ve ikisinden de bir sonuç çıkmadı .Genelde ben çok stres yaptığım için oluyor ama seninkinin tam nedenini bilmiyorum.
hocam bahsettiğim gibi benimkide aynem öyle hergün illaki oluyor ya öfke sonrası ya yukarda bahsettiğim durumlar sonrası. ya az uykunun verdiği gerilim. gün içinde baş göstercek bahane arıyor

UBERMAN

Ay Yolcusu
Aynısı benim kalbimde oluyor, sevdiğim kızlarla göz göze gelince adrenalin salgısı artıyor...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6