Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

''Kendi̇ni̇ Kazanmaya Bak''

Sametak256

Venüs Yolcusu
Boşver birilerini,Kendine zaman ayır!Önce Kendinle zaman geçir,Kendini tanı-Kendini kazanmaya bak.
Çoğu insan,özellikle iş hayatına başladıktan sonra bir koşuşturmacaya girer ve kendini unutur.
Ancak yaşlandığında kendine vakit ayırmak aklına gelir,ama zamanında kendiyle ilgilenmediği için taşlar çoktan yerinden oynamıştır,birçok şey eksik kalmış,birçok hata-yanlışda yapılmış,birşeyleri onarmak-düzeltmek için geç kalmışsındır-çok pişmansındır.
Ama birşeyler yapabilmek-birşeyleri değiştirmek için geç kalmamışsanız,hâlâ birşeyleri onarmak-düzeltmek için zamanınız varsa
Hemen harekete geçin,Kendinize vakit ayırıp-Kendinizi tanımaya çalışın-Önce Kendinizi kazanmaya bakın.
Çünkü birçok şey;
Sizin için iyimi olucak/kötümü olucak-hayırlı birşeyleremi vesile olucak/ilerde pişman olmanızamı sebeb olucak buna bağlıdır.
''Seni senden uzaklaştıran herşeyden uzaklaşmaya bak''
Bu söz benim için herşeyde kullandığım mihenk taşım-eleğim oldu ve ben çok faydasını gördüm-sizede tavsiye ederim.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6