Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kırmızı Hap Soru Cevap

BloodRien

Yoda
İlişkiler konusunda kadın-erkek
yardım isteyen bu başlığın altına yazsın
tartışmak için.

JohnnieWalker

Satürn Yolcusu
Erkekler(bazı yani) kadınlar karşında neden hep zayıf kalıyor?

netherim

Merkür Yolcusu
Çeşitli çeşitli arkadaş grupları var. Çok yalnız birisi nasıl bir kadına yakınlaşabilir, yani zaten o grupta ve çevresinde elbet o kadına yakınlaşılıyor. Çünkü burası ortadoğu. Malum para olmadan sosyalleşmek bile zor oluyor ve paranın olduğu senaryoda bu sosyalleşme kısmını nasıl çözeceğiz. Kadın-erkek ile ilgili olmadı biliyorum ama çok yalnızım. Fazla yalnızım. Sadece kadın değil, erkek arkadaşım da yok. Sosyal becerilerimi nasıl geliştirebilirim? Size soruyorum çünkü tecrübeli insanlardan yardım gelir. İnternette hep aynı şeyler yazıyor kuralmış gibi. Teşekkür ederim.

GenocidingDopamines

Bilgili Fapstronot
Sosyal becerilerimi nasıl geliştirebilirim?
İlk önce hemcinslerinle dostluk kurman daha kolay olur, sadece gidip sevecekleri bir konu aç ve dürüst ve yarı kibar-yarı samimi olarak konuşmayı sürdür. Ardından gerisi geliyor. İnsanlarla konuşurken stresli olduğunu varsayıyorum, yoksa zaten şimdiye düzenli olarak takıldığın arkadaşların olmuştu. İnsanların yanında sakin olursan işler daha kolay yürüyor, emin ol.

Kızlarla yapılan iletişimlere gelecek olursak, kızlar erkeklerden daha duygusal oldukları için sakin ve iç rahatlatan konulardan konuşmayı severler. Bununla beraber kızlarla iletişimin kolay yolu şudur: Konuşmanın %75'ini onlara yaptır ve onlara dikkatini verdiğini belli ederek (göz teması kurarak, arada kafanı sallayarak yani beden dilini etkili şekilde kullanarak) dinle. Ayrıca ortamda sessizlik olursa panik yapma ve onlarla göz teması kurmaya devam et, bu sayede onları daha fazla konuşmak için sadece gözlerini kullanarak manipüle etmiş olursun.

Fakat bence hemcinslerinin yanında da fazla konuşmayıp çok dinlersen daha bilge ve daha değerli bir kişi muamelesi görürsün. Ne dediklerini bilirsin: Söz gümüşse, sükut altındır.

Daha soracak sorularınız varsa yazabilirsiniz, herkese diyorum :) İyi günler dilerim.

BloodRien

Yoda
Erkekler(bazı yani) kadınlar karşında neden hep zayıf kalıyor?
1. Özgüvensizlik (bir değil birden çok kadın karşısında üstelik siz öyle sanıyorsunuz)
2. Kadının değeri yada güzelliği
3. Aşık olma gereğinden fazla değer verme

kurtulmanın yolu
özgüveninizi arttırıcak bir şeyler bulun internette milyon çeşit konu var bununla ilgili değinmeye gerek yok

kendi statünüzü arttırın bu sayede insanları küçümsersiniz demiyorum ama daha yukarıdan bakma eğilimi olur üstüne özgüvenin gelişir

aşk hormonaldir gerçek bir şey değil çiftleşmen için dişiye bağlı olmanı sağlar
kadının çocuğunu 9 ay karnında taşıyıcağını düşünürsek senin karşı cinse bağlı kalmanı sağlar bunu nasıl yeneriz derseniz umursamayarak ve daha fazla kızla konuşarak yada tabak çevirirsin vs. bunlar olabilir

BloodRien

Yoda
Çeşitli çeşitli arkadaş grupları var. Çok yalnız birisi nasıl bir kadına yakınlaşabilir, yani zaten o grupta ve çevresinde elbet o kadına yakınlaşılıyor. Çünkü burası ortadoğu. Malum para olmadan sosyalleşmek bile zor oluyor ve paranın olduğu senaryoda bu sosyalleşme kısmını nasıl çözeceğiz. Kadın-erkek ile ilgili olmadı biliyorum ama çok yalnızım. Fazla yalnızım. Sadece kadın değil, erkek arkadaşım da yok. Sosyal becerilerimi nasıl geliştirebilirim? Size soruyorum çünkü tecrübeli insanlardan yardım gelir. İnternette hep aynı şeyler yazıyor kuralmış gibi. Teşekkür ederim.
Yanlızlığına çarem sosyal aktivitelere katılman olur
kadınlarla nasıl tanışırım diyor isen dünyada 4 milyartane var sokağa çık yanına git merhaba de bunu yapmadan önce daygame nasıl yapılır öğren sana bit anda level atlatıcak
para konusuna gelirsek kadınları parayla etkilemeye sakın çalışma muhtaçlığının kokusunu alırlar kadına kaşar muamelesi yapmış olursun paran için değil erkek adam olduğun için kadın seninle vakit geçirsin
herneyse dediğim gibi day game araştır
bundan öncede sosyalleşmeyi öğren

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6