Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kısa Video Bağımlılığı

Tofita

Ay Yolcusu
Arkadaşlar ben tiktok Instagram kullanmıyorum ancak YouTubedaki kısa videoların beni hipnotize ettiğini farkettim açıyorum ve dakikalar belki saatler sonra farkına varıyorum sürekli aşağıya kaydırma söz konusu, küçük çocuklar özellikle bakıyorum ellerinde telefon sürekli kaydırıyorlar bunun zararı çok büyük olacak gibi.

Farklı bir konu açmak istemiyorum mücadeleyi kaybettim, belki dopamin bombardımanından sonra olan birşeydi mücadele edecek dürtü gelmiyor, bilmiyorum ne oldu.

SniperTR

Mars Yolcusu
Bende de aynı bagımlılık oluyor anlık.
Sebebini açıklayayım.Her kaydırdıgında yenilik hissiyatı dopamin salınımına sebep olur.Zaten pmo bagımlılarında bu görülüyor.Hem p*** hem yenilik (sekmeden sekmeye tıklama) bir araya gelince p***nun beyindeki reseptör hasarını artırıyor.

nidwxs

Yeni Fapstronot
Ben de bu sayede beynimi mahvetmeyi başardım kskdkddkkd Allah yardım etsin diyorum ama önce benim harekete geçmem lazım...

B

Brock

Misafir
Telefon kullanımını sınırlayan uygulamalar mevcutmuş bende düşnüyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6