Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kısır Döngüyü Kırmak

Laf

Yeni Üye
28 Nisan, Yine yenildim hedef 1 hafta.

Laf

Yeni Üye
Yavaştan p**** izlesem mi izlemesem mi düşüncesi girdi aklıma sinsice kandırmaya çalışıyor hadi oradan

Laf

Yeni Üye
3 Mayıs Yine yenildim biliyorum yanlış olduğunu ama yine de bakıyorum.Mutsuz ve stresliyim, çıkış yolu zannediyorum.Halbuki pmo yüzünden stresli ve mutsuzum. Mayıs 7 sine kadar asla izlemiyecem

Laf

Yeni Üye
Pazar gününe kadar bakmıyacam unutma irade kas gibidir yavaş yavaş güçlenir

Laf

Yeni Üye
Hırsımı alıyorum sanki elimde telefonla yatakta saatlerce durursan eninde sonunda bir girsem bişey olmaz durumuna giriyorum sonra daha fazlası daha fazlası en son bu kadar izledim o zaman relapse olayım diyorsun yoksa kafamda kurarım fazla dayanamam diye düşünüyorum yanlış çok yanlış onca konu birikti finaller yaklaştı heba etme tüm yılı. 1.hedef Pazar günü başarılı olursam 2.Hedef Çarşamba 3.Hedef pazar

Laf

Yeni Üye
Sadece salak gibi ekrana bak hiç bir anlamı yok zamanı aklı hafızayı enerjini harcamak çok saçma bir bakayım artık bundan sonra yok iki ucu boklu değnek

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Hırsımı alıyorum sanki elimde telefonla yatakta saatlerce durursan eninde sonunda bir girsem bişey olmaz durumuna giriyorum sonra daha fazlası daha fazlası en son bu kadar izledim o zaman relapse olayım diyorsun yoksa kafamda kurarım fazla dayanamam diye düşünüyorum yanlış çok yanlış onca konu birikti finaller yaklaştı heba etme tüm yılı. 1.hedef Pazar günü başarılı olursam 2.Hedef Çarşamba 3.Hedef pazar
Dostum çık şu karanlıktan. Belli bir güne sığdırma planlarını. Kalk ve şimdi başla. Minicik yapsan bile yap. Kartopu gibi dostum. O kartopu çığ olsun.

Laf

Yeni Üye
1 hafta oldu relapse olmuyorum ama p**** izliyorum süreç yarım yamalak gidiyor şimdi p**** izlemeyi bırakıyorum relapse olmayacağım dediğim için izlemekde zevk vermiyor o yüzden anlamsızlaşıyor.Şimdiki hedef pazar gününe kadar izlememek.İzleme düşüncesi geldiği zaman telefonu bırakıp derse otur veya dışarı çık ama o yatağa telefonla girme.Çok saçmaymış pmo 😂 anlık zevk uğruna sürekli zevkten vazgecmek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6