Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kitap Nasıl okunmalı?

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Arkadaşlar birçok kaynakta verimli kitap okuma, kitap okurken not alma ve önemli yerlerin altını çizme ile olacağı belirtiliyor. Ben şahsen bütün kitaplarımı dümdüz okuyor, sonra kenara koyuyorum. Bu taktikle okumaya başlasam bana neler kazandırır?

MR.NO FAP

Jüpiter Yolcusu
Bence düz oku ama öyle bir gün 5 sayfa sonra 25 diye değil düzenli olarak oku. Kendine bir okuma saati belirle bu kadar yeterli. Zaten kitabı bu şekilde okursan kitap sana daha fazla sey katar öyle notlarla altını çizmeyle kopukluk yaşarsın

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Bence düz oku ama öyle bir gün 5 sayfa sonra 25 diye değil düzenli olarak oku. Kendine bir okuma saati belirle bu kadar yeterli. Zaten kitabı bu şekilde okursan kitap sana daha fazla sey katar öyle notlarla altını çizmeyle kopukluk yaşarsın
Ben de öyle düşünüyordum. Sağ ol.

Michael Scott

Dunder Mifflin Paper Company
Moderatör
Okuduğun kitaba göre değişir.Bilgi yüklü bir kitabı yavaş yavaş okuyup (altını çizerek,anlamadığın yerleri araştırarak) bitirmelisin.Diğer kitaplar çerezlik oku geç 😂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6