Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kitap önerisi / Jules Payot Irade terbisyesi

black.man

Ay Yolcusu
Arkadaşlar facebook pdf kitap gruplarinda gezerken işinize yarayabilecek bir kitaba denk geldim. linkini bırakıyorum ilgilenenlere...

not: admin kitap pdf link paylaşmak yasaksa şimdiden özür dilerim.(yasak dostum özelden atabilirsin)

kitabın adı Jules Payot İrade terbiyesi

(İsteyen özelden yazabilir.)

sizlerde faydalı olabilecek kaynakları yorumlarda paylaşırsanız herkes istifade eder..(link paylaşmadan olursa güzel olur.)

Moderatörün son düzenlenenleri:

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Maalesef paylaşmak yasak. Sadece yöneticiler paylaşabilir. İsteyenlere özelden atabilirsiniz buna karışamayız. Fakat telegram grubumuzda da admin olarak paylaşabilirim.

isxo

Merkür Yolcusu
Maalesef paylaşmak yasak. Sadece yöneticiler paylaşabilir. İsteyenlere özelden atabilirsiniz buna karışamayız. Fakat telegram grubumuzda da admin olarak paylaşabilirim.
Sayın yönetici lütfen yanlış anlama ama bilmediğim için soruyorum. Kitap paylaşmak neden yasak? Siyasi içerik veya içinde yaşa dışı şeyler olur diye mi? Sadece merak ettim sebebi nedir diye? Beni aydınlatır mısınız?

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Sayın yönetici lütfen yanlış anlama ama bilmediğim için soruyorum. Kitap paylaşmak neden yasak? Siyasi içerik veya içinde yaşa dışı şeyler olur diye mi? Sadece merak ettim sebebi nedir diye? Beni aydınlatır mısınız?
Telif hakları sebebiyle paylaşamıyoruz.

Benözgürbiriyim

Emekli Üst Düzey Moderatör
pdf i internette kolayca bulunabiliyor ama 20 25 liralık bir kitap satın almak etik açıdan daha doğru olur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6