Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kız Arkadaş Sıkıntısı

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Merhabalar. Yaşım 23 ve hiç kız arkadaşım olmadı, elime kız eli değmedi. Dayanamıyorum artık, bir an önce sevgilim olsun istiyorum. Ne önerirsiniz?

Melixah

Yeni Fapstronot
Kafandan bu düşünceyi atman lazım başta, bu konuda yanıp tutuşursan başarılı olamazsın. Amacın gerçekten sevmek ise sosyalleşmeye bak derim. İllaki karşına ortak noktalarınızın bulunduğu biri çıkar. Kendini "illa sevgili yapmam lazım" diye kısıtlama. Winters dostumun da dediği gibi redpill'den örnek alabilirsin fakat o öğretiye çok bağlanmamanı öneririm. Gelişim anlamında gerçekten yararlı olsalar da bazı yorumlarını katı ve genel buluyorum. Unutma, bu işler oyunda skor yapmaya benzemez, tek gecelik ilişkilerden söz etmiyorsak tabii.

Javert

Mars Yolcusu
Anlaması bir kaç kelime ama idrak etmesi çabalarla dolu 5 yıllık bir cevabi var sorunun,pick up,redpill, kişisel gelişimden %20, pratiği %80.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Kafandan bu düşünceyi atman lazım başta, bu konuda yanıp tutuşursan başarılı olamazsın. Amacın gerçekten sevmek ise sosyalleşmeye bak derim. İllaki karşına ortak noktalarınızın bulunduğu biri çıkar. Kendini "illa sevgili yapmam lazım" diye kısıtlama. Winters dostumun da dediği gibi redpill'den örnek alabilirsin fakat o öğretiye çok bağlanmamanı öneririm. Gelişim anlamında gerçekten yararlı olsalar da bazı yorumlarını katı ve genel buluyorum. Unutma, bu işler oyunda skor yapmaya benzemez, tek gecelik ilişkilerden söz etmiyorsak tabii.
Nereden arkadaş bulabilirim?

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
İşin kilit noktası kendini geliştirmek. Redpill felsefesi de zaten bunu savunur. Güzel bir monk mode girerek Spor,kitap, genel kültür... Kendini geliştirmeni öneririm. Kendini geliştirdikce değerin artar ve bu değer senin davranışlarına bile yansır.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Merhabalar. Yaşım 23 ve hiç kız arkadaşım olmadı, elime kız eli değmedi. Dayanamıyorum artık, bir an önce sevgilim olsun istiyorum. Ne önerirsiniz?
Hocam bende 19 yaşındaki halinizim. Bu yaşa kadar bırakın el değmesini konuştuğum kız bile olmadı, sanırım sebebi tipsizlik ve ağzımın laf yapmaması.

Lazkopat

Emektar Üye
İhtiyacın olan şey acaba cidden bir sevgili mi? Belki sorun başka bir şeydir? Önce bunun bir sorun olup olmadığından emin olmalısın.

Savascı

Deneyimli Üye
Dostum kendimce tavsiye vermek istiyorum.Umarım yardımcı olurum Öncelikle kafandan silmen gereken ilk düşünce bir kız arkadaşı ihtiyacı Bu fikir ziyadesiyle sıkıntılı çünkü bir insan kendi varlığını başka bir insan sayesinde tamamlıyorsa o insan ilgi-onay eksikliği çekiyordur.İlgi-onay eksikliğini gidermek için çok çalışman ve tecrübe edinme gerekiyor.
Ek olarak kadınlar erkeği tamamlayan değil destekleyen bir unsurudur.Kadın yol-amaç olmaz, kadın sana hedefe giden yolda yoldaş olmalı.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Dostum kendimce tavsiye vermek istiyorum.Umarım yardımcı olurum Öncelikle kafandan silmen gereken ilk düşünce bir kız arkadaşı ihtiyacı Bu fikir ziyadesiyle sıkıntılı çünkü bir insan kendi varlığını başka bir insan sayesinde tamamlıyorsa o insan ilgi-onay eksikliği çekiyordur.İlgi-onay eksikliğini gidermek için çok çalışman ve tecrübe edinme gerekiyor.
Ek olarak kadınlar erkeği tamamlayan değil destekleyen bir unsurudur.Kadın yol-amaç olmaz, kadın sana hedefe giden yolda yoldaş olmalı.
İlgi sevgi arzum var evet ama bunu ortadan kaldıramıyorum. Ne yapmalıyım sence?

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Kendini kız arkadaş bulmak için zorlama. Kendine swot analizi yap tabi başkasının yapması daha iyi olur fakat böyle bir imkan yoksa kendin de yapabilirsin. Zayıflıklarını önem sırasına göre yaz ve o eksiklerini kapattıkça yol boyunca yeni eksiklerini farkedeceksin.
Bazı fiziksel kusurlarım var, eksiklerim falan var. Ama hem kız arkadaş istiyorum hem de kendimi geliştirmek için çaba harcamak istemiyorum, hem üşeniyorum hem gurur kırıcı oluyor ve samimi gelmiyor. Yani olduğum halimle beni sevmeli diye düşünüyorum.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Önce kendi hayatını düzeltmekle başla Okuyor musun çalışıyor musun bilmiyorum. Çalışmıyorsan konfor alanından ayrılıp hemen bir işe başla , spor yapmıyorsan spora yazıl dövüş sporu öğren. Giyim kuşamınını düzelt kendine has tarzın olsun. Kaliteli parfüm kullan. Kısaca önce kendine yatırım yap kendini düzelt , hobiler edin. Ondan sonra kız arkadaş istemende sorun yok. kızlar erkeğin merkezinde olmaz istemez. Değerli bir erkeğin yanında destek olmak isterler.

sovereign

Yeni Fapstronot
Bazı fiziksel kusurlarım var, eksiklerim falan var. Ama hem kız arkadaş istiyorum hem de kendimi geliştirmek için çaba harcamak istemiyorum, hem üşeniyorum hem gurur kırıcı oluyor ve samimi gelmiyor. Yani olduğum halimle beni sevmeli diye düşünüyorum.
Dostum kendini geliştirmeyen bir insanı bırak kızları en yakınındaki kişiler bile beğenmez. Sen kendini geliştirmeyen, muhabbeti olmayan, eğitimsiz, bakımsız ve özgüveni düşük birisiyle birlikte vakit geçirir miydin? Seni kötülemiyorum sadece gerçekleri söylüyorum, eğer üniversitedeysen sosyalleşmen çok kolay git kampüste oturup sohbet etmekte olan erkek gruplarıyla sohbet etmeye başla selam beyler nasılsınız falan dümdüz gir tanış 20 dakika falan sohbet et bir süre böyle devam et bir zaman geliyor ve kendini artık kızlarla da konuşmakta hazır hissediyorsun o zamanı yakaladığında da kızlarla konuşmaya başlayacaksın ama hemen yürüme arkadaşça konuş bu işlerin acelesi yok bir süre sonra da kızlardan numara alıp onlarla flörtleşmeye başlayacaksın. Tabi bunları yaparken bunlarla birlikte kendini de geliştir kendine de vakit ayır, ayrıca sırf sosyalleşmek için kampüse gitme kampüse buluşman, dersin vesaire olduğunda gidersin ve insanlarla sohbet etmeye ders araları veya dersi beklerken küçük vakitler ayırırsın.

Savascı

Deneyimli Üye
İlgi sevgi arzum var evet ama bunu ortadan kaldıramıyorum. Ne yapmalıyım sence?
Kendi özdeğerini güçlendirmelisin dostum.Hata yapmaya istekli olmalısın ve kendine güvenini artırmalısın.Başlarda zorlar ama zaman içinde kolaylaşıcak.Önemli olan zorluklar geldiğinde vazgeçmek yerine devam etmen.

Catastrophe

Yeni Fapstronot
Eksik olduğunun farkında olmak ama daha iyi olmak için çaba harcamadan 'mükemmel' kızı bulmaya çalışmak.... Ben de aynı hayaldeyim. Değişimi istiyorum ama aksiyon almadan gelişmek istiyorum ve bil bakalım ne oluyor. Yerinde sayıyorum. İlgi ve sevgi isteğini anlıyorum ve ben de yaşamak istiyorum. Bir yeniden doğuş gerekli.

Savascı

Deneyimli Üye
Dostum bu hayatta fiziksel kusuru eksikliği ve eksikliği olmayan kimse yok.Herkes eksik ama Instagram mükemmelmiş gibi pazarlıyor.Şimdi söylede bir olay var erkek egemenlik hiyerarşisi diye sistem var.Bütün erkekler(ergenliği geçen) bu sistemin içinde statü, başarı,para,bakım,sosyal yetenekler gibi unsurlarda sıralanıyor.Kadınlarsa bu sistemin zirvesindeki bulamazsa ortalarındaki erkekleri arzuluyor.Dipdeki erkeklerin arzulanma oranı yok gibi birşey.Sonuçta kimse kendine bakmayan şişko ya da cılız bir kadını sevmiyor,talep etmiyor.Ya sistemin içinde zirveye oynayacaksın ya da sana gelenle (ki düşerse) yetineceksin.Seni olduğun gibi seven tek kadın annedir.Hiçbir kadın seni sen olduğun için sevmez.Erkeklik böyle bir şey değilki.Erkek zorlayan, sınırları aşan,bir çınar ağacı gibi sağlam duran , kolay kolay yıkılmayan bir şeydir.Kadınlarda erkeklere arzu duyar,kadınlaşmış erkeklere değil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6