Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlar Ile Romantik Olmayan İlişki

Ragnar Odinson

Jüpiter Yolcusu
Herkese merhaba. Red Pill takip edenler ve yazılarını okuyan illa ki forumda vardır. “Genelde kızları nasıl tavlayabiliriz?” konuşuluyor. Ancak normal bir şekilde nasıl konuşacağımız söylenmiyor. Mesela benim ne flörtüm, ne sevgilim ne de normal bir kız arkadaşım yok. Kızlarla flört etmek dışında nasıl iletişim kurabilirim?

nova

Mars Yolcusu
Onları kız olarak görmeyi bırakarak, gidip arkadaş ol, konuş ve cinsiyetini unut. Yani eğer amacın sadece arkadaşlıksa zaten ne önemi var hangi cinsiyet olduğunun, bunu göz ardı edip bir erkek grubunda nasıl iletisim kuruyorsan kızlarla da öyle iletisim kur

Destiny mœ

Satürn Yolcusu
Herkese merhaba. Red Pill takip edenler ve yazılarını okuyan illa ki forumda vardır. “Genelde kızları nasıl tavlayabiliriz?” konuşuluyor. Ancak normal bir şekilde nasıl konuşacağımız söylenmiyor. Mesela benim ne flörtüm, ne sevgilim ne de normal bir kız arkadaşım yok. Kızlarla flört etmek dışında nasıl iletişim kurabilirim?
Hocam yarım yamalak okumuşsun anladığım kadarıyla erkekadam.org sitesini en alttan en üste kadar düzgün bir şekilde okumanı tavsiye ediyorum özellikle Eğlenen Ustalık , Shit test , Tahmin oyunu yazılarına bak

İradeavcısı

Mars Yolcusu
Yüzdelik kural vardı redpill de
Sen %30
Kız %70
Konuşsun, zaten kızlar çok konuşan varlıklar konu aç konu konuyu açsın o konuşsun sen dinle

IHG

Venüs Yolcusu
Moderatör
Herkesin kendi fıtratına uygun bir dengi vardır, denginizi bulduğunuzu düşündüğünüzde kendinizi kasmayın kendiniz olun yeter.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6