Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlara Karşı Konuşmak Hakkında

dewfrap

Yeni Fapstronot
Selam dostlarım ben 3 gün önce 25 günlük rekorumu kırdım bu benim hayatımın en uzun rekoruydu bu kadar uzun süreci bitirdiğim için 2 gün dağlara taşlara kendimi vurdum kendimi çok üzdüm ama sonra düzeldim şuan 1. Gündeyim pes etmek yok . Neyse 20. Günden itibaren gidip kızlara laf atıyordum instagramlarını alıyordum vs ve çok iyi konuşuyordum nofapten dolayı bana sorarsanız ama bugün o 20. Günden sonraki olan özgüven ve güzel konuşmadan eser yoktu kızların yanında çok boş boş şeyler diyorum sonra hatamı anlıyorum ama geç olmuş oluyor ben Yurt dışında yaşıyorum konuştuğum insanlarda Türk değil yabancı kızlarla konuşuyorum o yüzden tavsiye verirken bunu göz önünde bulundurun lütfen . Sizden şu tavsiyeyi istiyorum bir kızla konuşurken nasıl boş yapılmaz ve nasıl kadın gibi konuşulmaz biliyorum nofap yapınca çok yardımcı oluyor ama yapabilceğim ekstra birşey var mı ? Bana ne önerirsiniz ? Bir diğer sorumda yanında boş yapıp boş boş kadın gibi konuştuğunuz kıza bakış açısını değiştirebilir misiniz yada artık o ilk kodladığı gibi gözünde kalırmıyım ? Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

Öncelikle Türk olmayan kızlarla konuşmak büyük bir avantaj. Çünkü konuşmaya daha açıklar. Basit bir giriş ile konuşmaya başla. Eğer bu ilk tanışman ise. Sonra kafanda bir plan ile konuşmayı aşağı yukarı 5-10 dakika yaparsın ve sana ilgi gösterdiğini gösteren 3 tane sinyal alırsan telefon ya da instagtam istersin. Bu sinyaller ismini sorması, sen bir şey anlatırken devamını merak etmesi gibi şeyler olabilir. Kızın ilgisini çektiysen anlarsın. Bu konseptte ilerleyebilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6