Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kriz Desen Değil, Ama Bozuyorum

Mertw

Yeni Fapstronot
Eskiden krizlerim şiddetli ve uzun olduğundan dolayı replase oluyordum şimdi bu krizleri kolaylıkla atlatabiliyorum ama bu sefer krizde olmasam bile bir anda kendimi internette video ararken buluyorum ve önüne her ne kadar engel koysam da aşıyorum bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

fueledsam

Yeni Fapstronot
Öncelikle sebeplerine odaklanman lazım. Kendine bu sürece neden başladığını hatırlatman gerek.

iceman6

Yeni Üye
Eskiden krizlerim şiddetli ve uzun olduğundan dolayı replase oluyordum şimdi bu krizleri kolaylıkla atlatabiliyorum ama bu sefer krizde olmasam bile bir anda kendimi internette video ararken buluyorum ve önüne her ne kadar engel koysam da aşıyorum bu durumdan nasıl kurtulabilirim?
Erkekliğini sorgula. Ben ne zaman bozmak istesem kendimi sorgularım. Kendine sert konuş. İşe yarayabilir.

okaliptus

Yeni Fapstronot
Şu an aynı durumdayım. Eğlenmek için sürecimi bozasım var. Ama ben biliyorum ki yarın ya da önümüzdeki ay ya da bilmem kaç gün sonra bunun acısı çıkacak. Dosutum hiçbir sey yapmadan dur. Ben öyle yapıyorum. Kendimi dinliyorum. 30-40 dk sonra geçiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6