Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kurtulmaya Dair Yöntemler

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Lazkopat O kadar haklısın ki; 17 günlük süreç içinde neredeyse eve sadece uyumak için uğruyordum, yeni bir işe başlamıştım ve bugün işten ayrıldım, bütün gün evdeydim, 17 gün geçmiş olmasına rağmen bu kadar güçlü kriz ve bu kadar uzun süreli kriz yaşamamıştım, sürecimi bozmadım ama gerçekten ilk defa bugün çok zorlandım ve bu yazıya denk geldim, bu bakış açısı benim için iyi oldu teşekkürler.

Lazkopat

Emektar Üye
Bu konuda ayrı bir başlık açmak isterdim.
Açacağım da. Mesele sadece rutini değiştirmekten ibaret değil. Rutin ve ödülün tam olarak ne olduğunu anlamakmış. Alışkanlıkların gücü kitabını bugün bitirdim. Çok güzel kitaptı. Şimdi pmo bağımlılığından kurtulmaya dair yöntemi yazmaya geçeceğim. Alışkanlıkların gücü kitabının ek bölümünden faydalandım bu arada neyse yazıda herşeyi anlatacağım.

Lazkopat

Emektar Üye
Lazkopat O kadar haklısın ki; 17 günlük süreç içinde neredeyse eve sadece uyumak için uğruyordum, yeni bir işe başlamıştım ve bugün işten ayrıldım, bütün gün evdeydim, 17 gün geçmiş olmasına rağmen bu kadar güçlü kriz ve bu kadar uzun süreli kriz yaşamamıştım, sürecimi bozmadım ama gerçekten ilk defa bugün çok zorlandım ve bu yazıya denk geldim, bu bakış açısı benim için iyi oldu teşekkürler.
Rica ederim. Daha da iyisini yazacağım birazdan.

Lazkopat

Emektar Üye
Gerçekten farkettim de sürekli o yerde yaptığıma farkına vardım teşekkür ederim yazın için. ?
Rica ederim bu yöntemi eleştirdim okumuşsunuzdur. Şimdi başka bir yöntem buldum onun üzerine yazacağım. Bu yöntemin tetikleyicileri ortadan kaldırmaktan daha etkili olduğu kanaatindeyim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6