Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

KUTSAL YOLCULUK

nefsterbiyecisi3

Yeni Üye
"Geçmiş zamanla uğraşmak yeni bir vakti zayi etmek demektir." - Ebû Saîd el-Harrâz
Bu günlük altında kendi nofap sürecimi anlatacağım her günün akşamları saat 19 dan sonra günü gününe kendimde ki değişimlerimi ve istediklerimi anlatacağım.
-------------------
1.Gün 2Nisan 2021;

nefsterbiyecisi3

Yeni Üye
1.Gün (2Nisan 2021)
Zor günlerden geçiyorum. Bugünlerde sürekli fap yapıyorum. Zihinsel ve bedensel olarak dibe vurmuş durumdayım. Daha ciddi bir sürece başlamak istediğim için bugün bu kararı verdim. Ciddi bir süreç geçirmek istiyorum spor ve kendimi geliştirecek eylemlerde bulunmak istiyorum. Bugün bunları gerçekleştirdim. Süreçte en önemli olay irade kararlılık ve kriz anlarında göstereceğim tavır vira bismillah diyelim bakalım bu yol nereye çıkacak...

nefsterbiyecisi3

Yeni Üye
2.Gün(3Nisan 2021)
İlk 3 gün çok zor ve bir o kadar önemli zor tarafı şu günler geçmek bilmiyor önemli tarafı da şu sürecin en önemli km taşlarıdır. Bugün ne kadar görevim varsa hepsini eksiksiz ve zamanında yaptım sürekli topluluk içerisindeyim yalnız kalmak en son isteyeceğim durumdur.

nefsterbiyecisi3

Yeni Üye
3.Gün(4Nisan 2021)
İlk 3 gün çok zor günlerdir. Beynim ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Sis yoğun bir şekilde devam ediyor özellikle tetikleyici gördüğümde kendi bıçaklarını çıkartıp beni kandırmaya çalışıyor lakin bu sefer dik durmak istiyorum arzularımı değil de hayallerimi yaşamak istiyorum...

GAZAP

Uranüs Yolcusu
Replase... Diyecek bir sözüm kalmadı
Bu yolda sayısız engel var o engele takılıp düşmek normaldir bu senin için bir deneyim.
Düştüğün yerden yeniden her şeye rağmen yeniden kalk ve amacına ulaş.

Güçlük kolaylıkla beraberdir, kendine gel, ümidi bırakma! Akıllı insan bilir ki, ölümün arkasında bile daha güçlü bir hayat beklemektedir.
- MEVLANA

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6