Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Libido Artmasına Sebep Olan Yiyecekler

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Dostlarım nofap sürecinde libidonuzu (cinsel istek) daha fazla artmasına sebep olan yiyecekler var. Benim Nar mesela, Nar yediğim zaman %300 bir artış oluyor. Yesen bir dert yemesen bir dert. Sizin de var mı?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Arttırdığını varsayalım, fakat %300 gibi bir yüksek rakam mümkün değil. Mübalağa yaptığını anladım ama etki eden yiyeceklerin etkisi çok azdır diye düşünüyorum. İnternette abartmayı severler. Bu sebeple kafaya takmaya değer değil.

Libidonu yönlendir, mas. yapıp enerjini heba etme.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Arttırdığını varsayalım, fakat %300 gibi bir yüksek rakam mümkün değil. Mübalağa yaptığını anladım ama etki eden yiyeceklerin etkisi çok azdır diye düşünüyorum. İnternette abartmayı severler. Bu sebeple kafaya takmaya değer değil.

Libidonu yönlendir, mas. yapıp enerjini heba etme İçinde

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
İçindeki şeker oranı diğer meyvelerden fazla belkide ondandır. Nar yiyince çok kötü oluyorum, çokta seviyorum napacam bilmiyorum :)

Tempest

Anka
Kahve , çikolata, kafein içeren besinler istek getiren şeyler nedeni kanı hızlandırması . Kan hızlanınca basınç artıyor. Bu da vücudunda enerji oluşturuyor .
Bu enerjiyi başka şeylere harcaman gerek.
Nar da kan yapan bir besin kalbin bu yüzden hızlanıyor ve isteğin artıyor olabilir. Bu konuda uzman değilim ama yiyeceğin bu durumu tetiklemesi bence kanın akış hızının artmasıyla alakalı.
Delikanlı kelimesi burdan geliyor. Genç insanların kanları hızlı akar bu yüzden enerjileri daha yüksek .

Abcdx123

Yeni Fapstronot
Ben de buna benzer bir konu açmıştım.Libidon sen bu besinleri yesen de yemesen de yükselecek önemli olan libidon arttığı zaman enerjini başka şeylere yönlendirebilmek.Bu sayede bu süreçleri bir tık daha kolay atlatabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6