Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mahvoldum adeta

foraynır123

Yeni Fapstronot
Katılım
16 Kas 2020
Mesajlar
14
Tepki puanı
16
Puanları
4
4 yıldır bu illete bağımlı bir şekilde yaşıyorum. Giderek cinsel yönelimlerim değişmeye başladı. Kadın gibi davranmaya başladım adeta. Giderek nefret etmeye başladım kendimden. İntihar düşüncelerimden kurtulamıyorum. 3 yıldır Nofap süreci ile uğraşmaya çalışıyorum ama başarılı olamıyorum. Pes etmek üzereyim sanırım.
 

Senharikabirisin

Merkür Yolcusu
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
194
Tepki puanı
208
Puanları
58
Pes etmek kolay. Vazgeçme. Adım adım iyi olmaya çalış. İlk aşamada pornoyu bırak. Kendini nofapin ve hayatın akışına bırak. Zamanla düzelirsin buna inan. Daha sonra 5 gunse 5 gün 7 günse 7 gün diren. Zamanla bu süreyi arttır.
Kendinden nefret duygun da zamanla geçecek. Şimdi bu duyguları bir kenara bırak. Hepimizin öyle kötü anları oldu toparlan bırakma kendini.
 

MR.NO FAP

Jüpiter Yolcusu
Katılım
16 Kas 2020
Mesajlar
129
Tepki puanı
280
Puanları
91
Konum
Mars
Merak etme atlatacaksın sen de.Emin ol çoğu kişi yaşadıklarını yaşadı.Pes edersen baştan kaybedersin. Ister 3 ister 20 yıl olsun düşersen çabuk ayağa kalkmalısın :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst