Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mücadele Edemiyorum

• Konuyu başlatan Mantıkçı Kişi
  • Başlangıç tarihi
M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Belki önceki yazılarımı okuyanlar bilir ben 4-5 senedir bununla mücadele ediyorum hep bu sefer olucak diyorum ama şuana kadar maksimum 21 gün oldu. Ne yapacağım hiç bilmiyorum. Terapiste de gittim. Düzelmiyor. Bu arada benim buna başlamam ağır bir tramva vesilesi ile oldu. Bu yüzden sıradan birine karşıt kurtulmam da çok daha zor. Hayatım elimden kayıp gidiyor hiç bir şey yapamıyorum. Tavsiyelere açığım. En basit şeyleri bile tavsiye edebilirsiniz.

Erogluzim

Mars Yolcusu
Aynı sorundan muzdaripim sürekli pes etme isteği geliyor ve kaybediyorum. Forumda sorduğum iki soruya mantıklı yanıt aldım süre belirlemeden Monk Mod gireceğim.

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Aynı sorundan muzdaripim sürekli pes etme isteği geliyor ve kaybediyorum. Forumda sorduğum iki soruya mantıklı yanıt aldım süre belirlemeden Monk Mod gireceğim.
Hayır artık 4 sene boyunca çabaladım olmuyor. Olmayınca keyfim kaçıyor moralim bozuluyor.

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Peki ya az buz da olsa etkisin görmedin mi? Bende gitmeyi düşünüyorum da acaba etkisi olur mu? Ne dersin. Benim bu konu ile ilgili bir travmam da yok ayrıca.
Ben tramvamın başka etkileri de olduğu için gittim. Onlar düzeldi. Sadece bu illet kaldı. Başta dediği yöntemi uyguladım bayağı da iyi gittim falat sonra olmadı vazgeçtim.

jakira20

Venüs Yolcusu
Belki önceki yazılarımı okuyanlar bilir ben 4-5 senedir bununla mücadele ediyorum hep bu sefer olucak diyorum ama şuana kadar maksimum 21 gün oldu. Ne yapacağım hiç bilmiyorum. Terapiste de gittim. Düzelmiyor. Bu arada benim buna başlamam ağır bir tramva vesilesi ile oldu. Bu yüzden sıradan birine karşıt kurtulmam da çok daha zor. Hayatım elimden kayıp gidiyor hiç bir şey yapamıyorum. Tavsiyelere açığım. En basit şeyleri bile tavsiye edebilirsiniz.
Eğer 4 sene uğraşıp olmadıysa çevren ile alakalı bence eğer imkanın varsa şehir değiştir yada uzun bir kampa 3 ,4 aylık o sırada ufkun ve farkındalığın artar yani başka bir çaresi yok her şey sende bitiyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Zaten mücadele edemezsin kaçıcaksın ne kadar mücadele etsende bagımlılık tarafından manipüle edilmiş beynin sürekli oyunlar oynayıp sürecini bozdurucak O kriz aninda squat şınav vs egzersizler yap dışarı çık insanlarla konuş

Bagımsız

Yeni Fapstronot
Allah'tan yardım iste Namaza başla böyle olup kurtulan insanları duydum.

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Burada istediğin tavsiyeyi dinle herkes bir şey söyleyecek farklı farklı şeyler duyarsın büyük ihtimalle ihtiyacın olan şey bende.Bunu bırakmakta aşırı derecede zorlanan tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum sen de aşırı derecede zorlanıyorsun ki 4 senedir bırakamıyormuşsun.Aynılarını yaşadım.Elinden kayıp gidiyormuş hissi çok kötü.Ne yaparsan yap o döngünün başına dönmek o kadar iğrenç bir his ki seni anlıyorum.Büyük ihtimalle dehb'n vardır.Terapiste gittiysen uzman bir psikiyatrdan fikir alma konusuna da ılımlı bakarsın herhalde.Bendeki problemleri yıllarca anlayamıyordum,neden hep başa döndüğümü sorgulamıştım sonunda keşfettim çok şükür.O flatline döngüsünden kurtaran bir şey var ilaç.Bilmiyorum bakış açın nasıldır ama ilaçlar gerçekten kurtarıcı.Eğer dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğuna sahipsen ilaç senin için gereklidir.Tedavideyken pmo aklına bile gelmiyor çünkü zevk veren bir eylem olmaktan çıkıyor.Kafana takılan başka bir şey olursa tekrar yazabilirsin.Daha önce duydun mu bilmiyorum ama çoğu arkadaşta dehb var haberi yok.Çırpınışını gördüğüm için yardımcı olmak istedim.Bu konu hakkında neden yeterli konu açılmıyor bilmiyorum.Diyeceklerim bu kadar.Herkese başarılar.
Süreci hallettim dostum sonrasında başka gönderilerde belirttim zaten.

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Burada istediğin tavsiyeyi dinle herkes bir şey söyleyecek farklı farklı şeyler duyarsın büyük ihtimalle ihtiyacın olan şey bende.Bunu bırakmakta aşırı derecede zorlanan tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum sen de aşırı derecede zorlanıyorsun ki 4 senedir bırakamıyormuşsun.Aynılarını yaşadım.Elinden kayıp gidiyormuş hissi çok kötü.Ne yaparsan yap o döngünün başına dönmek o kadar iğrenç bir his ki seni anlıyorum.Büyük ihtimalle dehb'n vardır.Terapiste gittiysen uzman bir psikiyatrdan fikir alma konusuna da ılımlı bakarsın herhalde.Bendeki problemleri yıllarca anlayamıyordum,neden hep başa döndüğümü sorgulamıştım sonunda keşfettim çok şükür.O flatline döngüsünden kurtaran bir şey var ilaç.Bilmiyorum bakış açın nasıldır ama ilaçlar gerçekten kurtarıcı.Eğer dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğuna sahipsen ilaç senin için gereklidir.Tedavideyken pmo aklına bile gelmiyor çünkü zevk veren bir eylem olmaktan çıkıyor.Kafana takılan başka bir şey olursa tekrar yazabilirsin.Daha önce duydun mu bilmiyorum ama çoğu arkadaşta dehb var haberi yok.Çırpınışını gördüğüm için yardımcı olmak istedim.Bu konu hakkında neden yeterli konu açılmıyor bilmiyorum.Diyeceklerim bu kadar.Herkese başarılar.
İlacın adı ne diğerlerinde hâlâ sıkıntım var çünkü ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6