Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ne Sıklıkla Kahve Içiyorsunuz?

stoicturco

Yeni Üye
Arkadaşlar benim nerdeyse kahve içmediğim gün yok. Günde 3 4 kez kahve içiyorum. Sınavlardan da ötürü uyku düzeni falan kalmadı. Sanırım bağımlısı olduk kahvenin. Mastürbasyonla beraber bunu da bırakacağım inşallah. Siz ne sıklıkla kahve içiyorsunuz?

dewfrap

Yeni Fapstronot
Bende gunde en az 2-3 buyuk bardak iciyorum icmessem butun gun uyukluyorum.

SDG

Yoda
Arkadaşlar benim nerdeyse kahve içmediğim gün yok. Günde 3 4 kez kahve içiyorum. Sınavlardan da ötürü uyku düzeni falan kalmadı. Sanırım bağımlısı olduk kahvenin. Mastürbasyonla beraber bunu da bırakacağım inşallah. Siz ne sıklıkla kahve içiyorsunuz?
İki - üç günde bir bir bardak

The King

Deneyimli Üye
Ne tür bir kahve içiyorsun? İçtiğin nescafe falansa onlar kahve değil. Ben uykusuz günlerde iki, uykusuz olmazsam da antrenman öncesi bir kupa içiyorum..

Eff

Yoda
Her sabah bir tatlı kaşığı içerim, gün içinde kafeye gidersem orada içerim veya bir tatlı kaşığı türk kahvesi içerim.
Sınav dönemimde akşam da bir tatlı kaşığı içerim.
Max günde 3 tatlı kaşığı falan yapar bu da.

B

Brock

Misafir
Bi kaç haftadır 0 bardak içiyorum faydasını gördüm daha az yorgunluk yaşıyorum sabahları , daha kolay uyuyorum , zihinsel performansım arttı ,hergün her sabah 0 bardak kahveyi sizede tavsiye ederim bu yüzden

artelius

Venüs Yolcusu
Gün de bir adet içiyorum enerjim falan baya ii oluyor

KingArthur

Mezun
Kahveyi hayatımdan çıkardım uykum düzeldi. Vucut sıcaklığım düzeldi terleme azaldı. Günde 4-5 saat uyursanız kahveye ihtiyaç duyuluyor ama 7-8 saat uyursanız gerek yok.
Enerjiye gelirsek sadece antrenman öncesi tüketirdim sadece terletiyor ve elimi titretiyor başka bir olayı yok. kahvesiz ve müziksiz antrenman daha iyi oluyor meditasyon gibi.

G

gordon

Misafir
Kahveyi hayatımdan çıkardım uykum düzeldi. Vucut sıcaklığım düzeldi terleme azaldı. Günde 4-5 saat uyursanız kahveye ihtiyaç duyuluyor ama 7-8 saat uyursanız gerek yok.
Enerjiye gelirsek sadece antrenman öncesi tüketirdim sadece terletiyor ve elimi titretiyor başka bir olayı yok. kahvesiz ve müziksiz antrenman daha iyi oluyor meditasyon gibi.
Kahve ve müzik doping etkisi yapıyor tıpkı kreatin gibi. Kasa daha fazla hasar verebiliyorsun.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar çok fazla kahve tüketmeyin panik atak ve anksiyete tetikliyor.

B

Brock

Misafir
Onur markete büyük pakette çok ucuza yeşil çay gelmiş bibuçuk haftadır onu içiyorum tavsiye ederim

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
9-10 kupaya kadar çıktı. Açık lisedeyim diye uyku düzeni de kalmadı. 8 saat uyuyorum ama 3-11 gibi saatlerde

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Nescafe harici diyorsan cok fazla.
Nescfede şeker var diye tüketmiyorum. Filtre,türk kahvesi ya da menengiç falan içiyorum. Geçen kandil diye oruç tutayım dedim. Açlık susuzluk hiç olmadı fena bir baş ağrısı oldu yemek yedim su içtim geçmedi. Kahve içince geçti.. bırakmak gerek kafeini de bağımlılık yapıyor

Eğer çok sıkı bir dönemdeysem (projeler, sınavlar gibi) günde maksimum iki bardak içerim. Genelde haftada 3-4 bardak şeklinde oluyor.

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
3-5 kupa.Önemli olan vücut ağırlının 3-6 katı arası kafein almak.Saat 4 ten sonra içme sabah uyandığın ilk saat içme.Bırakmana gerek yok.Bırakacaksan da çay,çikolata vb bütün kafein içeren şeyleri 6 hafta kesmen gerekiyor

izleyici1

Yoda
çay çikolata ve kahveyi komple kestim
belki kutlama arkadaşlarla tüketilebilir

Sınav senesinde uyumamak büyük hata. 8 Saat uyu. Hafızanı kullanıyorsun uyumak zorundasın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6