Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Türkiye İçin Beklentileriniz

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Header_nfap.jpg

Değerli arkadaşlar,

NEVERFAP Türkiye olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürekli güncellemeye çalışıyoruz.
Sitede yapılacak bazı değişikler planlandı, bu kapsamda sizlerin de sitede gördüğünüz eksiklikler neler?
Sıfır kazanç ile kuruldu bu site. Artık bir şeyler yapmamız gerekiyor.

Bağış kısmı açmayı planlıyoruz, destekleriniz doğrultusunda hedeflerimize kısa sürede erişim sağlayabiliriz.
Saygılar.

Hades

Satürn Yolcusu
Sayaç uygulamada var zaten hem bana sorarsanız sayaca gerek yok sonsuza kadar bırakmak istediğiniz şey için neden gün sayasınız ki? ha ben 90 güne kadar sayacam sonra saymam diyorsanız harici uygulama da yeterli diye düşünüyorum

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Yer imleri koyma siteden kaldırıldı mı? Moderatör olduğumda garip bir şekilde yer imlerim silindi.

Conclude

Satürn Yolcusu
Sitede gördüğünüz eksiklikler neler?
Sıfır kazanç ile kuruldu bu site. Artık bir şeyler yapmamız gerekiyor. Bağış kısmı açmayı planlıyoruz.

Sitedeki bir hata da Https yönlendirilmesinin bulunmaması. Otomatik https yönlendirilmesini aktifleştirilirse ssl hataları düzelir. "Güvenli değil" hatası çözülür.

Screenshot_1.png

Machiavellli

Mars Yolcusu
Eski forumda faydalı yazılarin olduğu konu başlıkları vardı. Bir konu içerisinde link halinde 20-30 konu vardı. Böyle bir şey yapılabilir. Mesela şu 5 saniye kuralı gibi ufak ama hayatımızi etkileyen life hackler eklenebilir

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Eski forumda faydalı yazılarin olduğu konu başlıkları vardı. Bir konu içerisinde link halinde 20-30 konu vardı. Böyle bir şey yapılabilir. Mesela şu 5 saniye kuralı gibi ufak ama hayatımızi etkileyen life hackler eklenebilir
Eski sitenin yedeği var oradan konuları alabiliriz.

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Bence forumun eksikliği hala konu sıkıntısı ve bunun dolaylı nedeni tüketici üyeler bence. Kullanıcılar listesini açtığınızda rastgele 10 kişiden sadece 1 2 tanesi 10 mesajdan fazla yazmış. Herkes elini taşın altına koysa okuduğu makale kitap dergi haber yazılarından ilgilileri forumda paylaşsa ya da yardıma ihtiyacı olanların sorunlarına çare bulmaya çalışsa veya bir günlük açsa ve aksatmadan yazsa forum hem durgun olmaz hem süreçlerimiz daha kolay geçer diye düşünüyorum ve yeterli konu başlığı açılmamış bazı başlıklar 0 konu duruyor. Bunların dışında site güzel teknik eksikliği yok zaten bunlar hallolursa her şey hallolur gibi

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Bir ekip kurulsa eski forumdan konuları taşıyacak hızlı bir şekilde halledilebilir. Forumun konu sayısı arttıkça kullanıcı aktifliği ve kalitesi de artacaktır. Eski forumda güzel yazılar vardı baya.
Maalesef yapamayız. Eski sitenin yedeğinde herkesin kişisel bilgileri mevcut. Gizlilik ihlali olur.

western53

Merkür Yolcusu
Bazen durup dururken (durup dururken diyorum çünkü neden olduğunu anlayamadım) "Hata bir sorunla karşılaştık" uyarısını alıyorum. Nedeni ne olabilir?

Piyanist

Yeni Üye
Maalesef yapamayız. Eski sitenin yedeğinde herkesin kişisel bilgileri mevcut. Gizlilik ihlali olur.
Uzun zamandır giremiyorum. Yeni site hayırlı olsun. Eski sitede birkaç yazım vardı. Onları nasıl getirebilirim?

-Sitenin ana sayfasının bir kenarında motive edici müzik olabilir. Konuları okurken çok güzel gider.
-Sitenin ana sayfasının bir kenarında rastgele konuya git butonu olursa hızlıca okunacak bilgilendirici bir konuya yönlendirilebilir.

Son düzenleme:

Oliqarx

Yeni Fapstronot
Web Sitesi
Moskov.ru
Başarılı olan insanların hikayeleri böyle bir bölüm oluşdurulursa güzel olur hem insanlar başarılı insanların hikayelerine bakıb motive olurlar süreclerinde felan iki kat başarı sağlarlar hemde insanlar öyrenirler bence güzel olur. Ben tefsiye ederim dininden ırkından aslı olmuyarak tüm başarılı insanların hikayesinin sitede yer alması. Birde siteye giren zaman şöyle bir pencere açılsın sigara kullanmayın nedenmi nedeni şu insan sağlığına zararlı ve bir çok konuyada yer verilsin bu sitede. Daha sonra kitab seti yaratılsın insanlar burdan dilediyi kitabı okuya bilsin ben bunların hepsini şiddetli tafsiye ederim. Sevgiler sayğılar her kese.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Başarılı olan insanların hikayeleri böyle bir bölüm oluşdurulursa güzel olur hem insanlar başarılı insanların hikayelerine bakıb motive olurlar süreclerinde felan iki kat başarı sağlarlar hemde insanlar öyrenirler bence güzel olur. Ben tefsiye ederim dininden ırkından aslı olmuyarak tüm başarılı insanların hikayesinin sitede yer alması. Birde siteye giren zaman şöyle bir pencere açılsın sigara kullanmayın nedenmi nedeni şu insan sağlığına zararlı ve bir çok konuyada yer verilsin bu sitede. Daha sonra kitab seti yaratılsın insanlar burdan dilediyi kitabı okuya bilsin ben bunların hepsini şiddetli tafsiye ederim. Sevgiler sayğılar her kese.

Forumda başarı hikayeleri zaten var. Sanırım pek dikkat etmedin. Link
Kitap önerin ise buraya uygun olmaz. Kitap listesi veya pdf 'leri bir iki tık ile çok rahat ulaşabilecek şeyler. Buranın amacı, içeriği belli. Tabi önerin güzel bir şey ama buraya uygun değil.

Ciks

Mezun
Bı eksiklik değil ama bı öneri olarak şunu söyleyebilirim: Hani Youtube da daha sonra izlemek istediğimiz vidyolar için daha sonra izle butonuna basıp listeye ekliyoruz ya, onun gibi bir şey yapılabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6