Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Bilgimi Arttırmak

Lazkopat

Yoda
Gençler nofap ya da neverfapten 2019 Ocaktan beri yani 2 yıldan beri haberdarım ve artık tekrar etmeye başladı ya. Ne okusam neverfap üzerine sıkıyor. Mesela neverfapin youtube kanalını takip etmiyorum artık. Çünkü hep aynı şeyler tekrarlanıyor. Blogu da okumuştum. Yeni halini bilmiyorum. Umarım nasıl bırakabiliriz üzerine daha çok içerik gelir. Yani ne kadar çok bilgi vardır bilmem ama bitti. İngilizce aratınca sayfalarca çıkıyor. Bilmiyorum ingilizce öğrenmek lazım. Bu konuda tek yapabileceğim baştan sona not alarak tekrar etmek olur herhalde. Eğer bunu yaparsam da pbky ile başlarım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bu forumdaki bilgiler kurcalayana fazla bile emin ol. Neverfap üzerine ansiklopedi yazılacak bir kavram değil.
Seni tanıyorum senin sorunun bilgi eksikliğinde değil neverfap'i düzgünce kavrayıp doğru şekilde uygulayamama, kendini ikna edememe sorunun var.

The King

Deneyimli Üye
Burası twitter ya da instagram değil ki. Buraya bu muameleyi yaptığın sürece başarı çok zorlaşacak. Forumu bırakıp yüksek süreç yapan birçok arkadaş oldu. Sana fayda sağlamıyorsa ara vermenin zamanı gelmiştir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6