Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Sınav çalışmalarıma etki yapar mı?

jojokmo

Venüs Yolcusu
Herkese merhaba, nofapta kaçıncı günüm bilmiyorum ve saymıyorum.Zira en son ne zaman yaptığımı hatırlamıyorum. Neyse önemli olan bu değil, p***o için geçen süremde bununla aynı durumda. Sorum şu ki ben nofap sürecine tamamen başlarsam önümde olan YDS sınavıma nasıl etki yapar? negatif ve pozitif yanları neler olur cevaplarsanız çok sevinirim. Esen kalın

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Daha iyi odaklanabilirsin. Fark edeceksin ki netlerin daha da artacak. Benim öyle olmuştu. Deneme sınavında nofap sürecini hep bozarken Türkçe netlerim 20-30 arasındaydı.(çoğu zaman 23) Süreçte 40. günde bir deneme olmuştum ve konu hiç çalışmamıştım. Türkçe netim 35 civarı bir şeydi. Odak her şey demektir.
“‎Başarılı savaşçı lazer gibi odaklanan ortalama bir adamdır.” – Bruce Lee

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Bende yds çalisiyorum, nasil bir programla ilerliyorsun?

jojokmo

Venüs Yolcusu
Daha iyi odaklanabilirsin. Fark edeceksin ki netlerin daha da artacak. Benim öyle olmuştu. Deneme sınavında nofap sürecini hep bozarken Türkçe netlerim 20-30 arasındaydı.(çoğu zaman 23) Süreçte 40. günde bir deneme olmuştum ve konu hiç çalışmamıştım. Türkçe netim 35 civarı bir şeydi. Odak her şey demektir.
“‎Başarılı savaşçı lazer gibi odaklanan ortalama bir adamdır.” – Bruce Lee
Sınav 29.08.2021 de ,yani o gün geldiğinde 203 günden fazla bir süredir bu lanet şeyleri yapmıyor olacağım. Bir şeye başlarsam bunu sürdürebilirim lakin bağımlılığım zihnen çok ağır, sürekli cinsellik düşünen bir insan olup çıktım canımı sıkıyor

UmudumuKaybetmedim

Ay Yolcusu
İlk başlar zorlu oluyor. Odaklanamıyorsun tuhaf saçma sebebler yüzünden masadan kalkasın geliyor. Ama şunu itiraf edebilirim nofable çalıştığın 1 saat fable çalıştığın 5 saate bedel. Kolay kolay unutmuyorsun. Yani iş sende bitiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6