Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap yaparken kendimi çıkmaz bir sokakta hissediyorum

İmpostor

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar hesabı daha yeni açsamda uzun süredir takipteydim. Bundan önce 7 günden 20 güne kadar birçok neverfap sürecim oldu. Bir kere olmak üzere 30 ve 48 günlük süreçlerim oldu şu an yeni sürecimin 44. Günündeyim. Neverfapin faydalarının farkındayım bunları uygulamalı olarak gördüm ama benim şöyle bir sorunum var. Neverfap yaptığımda cinsel ilişki yaşama şansım yok. Bunu bilmek beni çaresiz hissettiriyor.

7 yıllık bi ilişkim var sevgilim ve ben muhafazakar insanlar olduğumuz için evlenene kadar cinsel ilişkide bulunmayacağız bunu ikimiz de biliyoruz ve 4 yıl sonra evlenmeyi planlıyoruz. Eğer o olmasa sosyal becerilerimi kullanarak herhangi biriyle cinsel ilişkide bulunabilirim. Şu an böyle bir şey yapmıyorum çünkü onu aldatmaya vicdanım el vermez. İşin günah boyutu da var tabiki ama artık ihtiyaçtan o kadar çaresiz hissediyorum ki günahını düşünecek durumda bile değilim beni bu konuda tek engelleyen şey kız arkadaşım. 23 yaşındayım 4 yıl boyunca cinsel ilişkiye girmeyeceğim ilk ilişkim 27 yaşında olacak seks açısından en performanslı dönemlerimi en ihtiyacım olan dönemi kaçırıyorum. Bu ve çok ihtiyaç duymam beni çok çaresiz bi hale sokuyor ve mastürbasyona itiyor.

kız arkadaşıma gelince o da apayrı bir dert. Kendisi tam aradığım kriterlerde evlenebileceğim biri. Birkaç davranışı hariç her konuda çok iyi. Ama ona aşık değilim sadece seviyorum ve bunun sebebi de ona alışmış olmam sanırım çünkü 7 yıl oldu. Normalde ondan ayrılırım ama birkaç sebepten dolayı ayrılmıyorum. birincisi onu yarı yolda bırakıp ahını almak istemiyorum. ikincisi ondan başka dostum derdimi dinleyecek kimsem yok son zamanlarda ona da çok rahat açamıyorum kendimi. üçüncü evlilik için ondan daha iyisini bulamam diye düşünüyorum. Kendimi resmen böyle bi çıkmaz sokakta hissediyorum. Ondan ayrılsam bu dediklerim var ayrılamıyorum.

Ayrılmak isteme sebeplerim de, her ay şiddetli tartışma yaşamamız ve hatasını kabul etmeyip ufak şeyden mevzu çıkarması. Ayrıca beni normal kız Arkadaş edinmem konusunda engelliyor (kızlarladaha iyi anlaşıyorum ve onun için birkaç kız dostumla iletişimi kestim) instagramda bi kız fotoğrafıma yorum yaptığında cevap verirsem (normal cevap ) çok sorun ediyor. Ve ona alık hissetmemek alışkanlık olduğunu düşünmem. Bilmiyorum anlatabildim mi durum bundan ibaret. Ama onu bırakmamamın%90 sebebi kendini çok kötü hissedeceği için ahını almak istememem. Bir kere denedim perişan oldu.Mevzu bu bi çözüm önerisi olacağını düşünmüyorum sadece içimi döktüm.

Benözgürbiriyim

Emekli Üst Düzey Moderatör
Cinsel ilişkisi olmadığı halde neverfap sürecini üç haneli günlere taşıyan ve çok güzel süreç yürüten insanlarda var.Neverfap Akademinin canlı yayınlarından birinde buna değinilmişti. Aranızdaki sorunları da umarım en kısa sürede çözersiniz

Blarkblerk

Yeni Üye
Eğer bundan rahatsızsan bence karşındaki yerine kendini düşünmelisin gelecekte çok pişman olabilirsin neden ayrılmadım diye evlilik çocuk falan olunca yapma ihtimalin iyice düşer sana hangisi iyi gelecekse onu yap karşındakini değil kendini düşün

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6