Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfape Uyarlamalık Sahneler

Lazkopat

Yoda

Oslo, 31 august filmindeki can alıcı sahne. Bağımlıların kendini görebildiği bir sahne.

Targetlock

Deneyimli Üye
Bu forumda çalışma disiplin bağımlılıktan kurtulmalı film listesi vardi. O listenin çoğunu izlemiştim.
Arkadaşlar koç carter benzeri filmler lazım. Aradığım şey basketbol değil koçun etkileridir. O disiplini işleyen filmler var mı bildiğiniz.

Lazkopat

Yoda
Bu forumda çalışma disiplin bağımlılıktan kurtulmalı film listesi vardi. O listenin çoğunu izlemiştim.
Arkadaşlar koç carter benzeri filmler lazım. Aradığım şey basketbol değil koçun etkileridir. O disiplini işleyen filmler var mı bildiğiniz.
Güzel soru. Ancak başlıkla alakasız bence bu soruya burda cevap bulamazsın. Yerinde olsaydım bu mesajı buradan silip bağımlılıktan kurtulma temalı film tavsiyesi başlığı altında bu soruyu sorardım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6