Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap'te Enerji Artışı

netherim

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar placebo mu değil mi, tam emin değilim ama şu an kahve içmeden sabahlayacak enerjim var. Yani sırf müzik dinlemem yeterli. Değişik bir şekilde mutlu ve rahat hissediyorum. Daha umursamaz ve sevgi dolu hissediyorum. Kesinlikle pmdan alınan zevkten daha güzel bir şey. Kararsız kalanlar ve süreci bozanlar siz de fark edeceksiniz ki ; vücudunuz ister istemez hareket etmek isteyecek ve bir şeyler yaşamak isteyecek. İçim kıpır kıpır gerçekten, bunu yaşayan biri oldu mu hiç?

izleyici1

Yoda
ilk 30 gün aşırı yorgunluk 12 saat uyumalar oluyor
40. günden sonra uyku sürem 8 e düşer

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar placebo mu değil mi, tam emin değilim ama şu an kahve içmeden sabahlayacak enerjim var. Yani sırf müzik dinlemem yeterli. Değişik bir şekilde mutlu ve rahat hissediyorum. Daha umursamaz ve sevgi dolu hissediyorum. Kesinlikle pmdan alınan zevkten daha güzel bir şey. Kararsız kalanlar ve süreci bozanlar siz de fark edeceksiniz ki ; vücudunuz ister istemez hareket etmek isteyecek ve bir şeyler yaşamak isteyecek. İçim kıpır kıpır gerçekten, bunu yaşayan biri oldu mu hiç?
Söylediğin herseyi yaşadım ve yaşıyorum da, ancak bu böyle sürmeyecek. İnişler ve çıkışlar muhakkak olacak ama bunlara takilmamalisin. Duygular gelir geçer.
Komik gelebilir şu an hala flatline evresindeyim.Eşimden ayrıldım. Libido tamamen 0 ama inan hiç takmıyorum.
Kendime yakışanı yapmam gerek.Ahlaksızlıklardan uzak durmalıyım.

Targetlock

Deneyimli Üye
Bu enerji plasebo değil. Kalıcı da değil. Gelmişken kıymeti bilinip uzun vadede işlerin için çalışma yaparsan enerjin gidince hala kendinle gurur duyuyor olursun. Böyle bir kaynağı boşa harcamadığını bilmek diğer seferi de ciddi derecede olumlu değerlendirmeni sağlar.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Bu enerji plasebo değil. Kalıcı da değil. Gelmişken kıymeti bilinip uzun vadede işlerin için çalışma yaparsan enerjin gidince hala kendinle gurur duyuyor olursun. Böyle bir kaynağı boşa harcamadığını bilmek diğer seferi de ciddi derecede olumlu değerlendirmeni sağlar.
Kaç gün sürüyor bu enerji bide kaçıncı günde gelir?

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Sıklıkla yaşanıyor süreç icinde. Güneş daha anlamlı doğuyor ve insan muhteşem bir pozitifliğe doğru gidiyor . Ama böyle bir an aynı zamanda inişin habercisidir. Kimse böyle aşırı bir enerjiye birden sahip olmaz. Dikkatli ol! Yakın zamanda düşüş yaşaman muhtemel!

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
270 günü devirdim, bu aralar anlık enerji patlamaları yaşıyorum. Hiç durmadan 10 km. koşabilirim, atlayıp zıplayabilirim gibi hissiyatlar oluşuyor. İş yerimdeki arkadaşlarımla daha fazla sohbet ediyorum ve onlarda bu değişimin farkında olduklarını söylüyorlar.

MUSTLU

Yeni Fapstronot
Bende 5.günden itibaren başlayan olaydır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6