Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nihai Gerçek

Patron.

Mars Yolcusu
Selamlar arkadaşlar kısadan ögrendigim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim..
Vaktinizi doldurun deniyor ya neverfap te hani boş kalmayın filan
Arkadaşlar ben size söyleyim ne kadar vaktinizi doldursanız doldurun amaç edinmemiş ve sadece enerji aktarmak boş kalmamak için uğraş veriyorsanız kaybedersiniz uzun vadede motivasyon düşmesi ile sonuçlanıyor benim önerim sizlere amaç edinin ve bu uğurda hareket edin bakın hedef demiyorum amaç diyorum amaçlar güçlüyse devam edersiniz hedefler güçlü olsada amaç yoksa hedefler motive kaybı uğruyor uzun vadede kendim yaşadığım için söylüyorum
Boş vakti bulmuşken sizlerle paylaşmak istedim bu bilgiyi
Iyi günler arkadaşlar.

Feitan

Ay Yolcusu
Bu nofaple alakalı değil ki. İnsan kendisini hayata bağlayan bir sebep veya amaca ihtiyaç duyar. Bunlara sahip değilsen zaten bağımlı olmakla olmamanın bir değeri kalmaz hayattan kopmuşsun demektir.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Selamlar arkadaşlar kısadan ögrendigim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim..
Vaktinizi doldurun deniyor ya neverfap te hani boş kalmayın filan
Arkadaşlar ben size söyleyim ne kadar vaktinizi doldursanız doldurun amaç edinmemiş ve sadece enerji aktarmak boş kalmamak için uğraş veriyorsanız kaybedersiniz uzun vadede motivasyon düşmesi ile sonuçlanıyor benim önerim sizlere amaç edinin ve bu uğurda hareket edin bakın hedef demiyorum amaç diyorum amaçlar güçlüyse devam edersiniz hedefler güçlü olsada amaç yoksa hedefler motive kaybı uğruyor uzun vadede kendim yaşadığım için söylüyorum
Boş vakti bulmuşken sizlerle paylaşmak istedim bu bilgiyi
Iyi günler arkadaşlar.
Senin amacın nedir? Biraz da bundan bahseder misin? Forumda ki herkes bakış açından yararlansın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6