Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Duygusal Değişim Ve Hormonlar

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Selamlar sürecimin 17 gunundeyim süreçle birlikte sigarayida bıraktım şuan aşırı sinir hali geçiriyorum yaşadığım bir sorun yok hayatımda ama kendimi çok sınırlı hissediyorum hormonlardan olduğunu düşünüyorum yüzüm sivilcelenmeye basladi

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
İkisini aynı anda bırakmanız hata olmus. Yasadıklarınız normal, sabredin ve islerinize odaklanın. Stresinizi atacak baska seyler yapın.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Sigarayı bırakmak, pmo’yu bırakmaktan daha zordur. İki alışkanlığı aynı anda bırakmak sizi epey zorlayacak.

Canınız sigara içmek istediğinde bol su için ve nefes ezgersizleri yapın. Mümkünse dişlerinizi fırçalayın. Sigara krizleri 6 ay kadar sizi uğraştıracaktır. Sigara yerine şekerli gıdaları koymayın. İştah artışı nedeniyle bir miktar kilo alabilirsiniz. Sabır edin ve ikisine de tekrardan başlamayın.

Başarılar diliyorum. :)

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
Selamlar sürecimin 17 gunundeyim süreçle birlikte sigarayida bıraktım şuan aşırı sinir hali geçiriyorum yaşadığım bir sorun yok hayatımda ama kendimi çok sınırlı hissediyorum
sinirlilik hali bende de biraz oluyor küçük kardeşime bağırırken buluyorum kendimi ? sonra barışıyoruz tabi. ama bende sigara yok. yaş 23.

yujirohanma

Yeni Fapstronot
21 gunumdeyim neden bilmiyorum ama kizlar tarafindan fark edilmeye başladım yüksek bir özgüven yaşıyorum ara ara sinirleniyorum tekrardan testesteron seviyem arttığı için olabilir onuda nerden anladım yüzüm sivilcelenmeye basladi yüksek bir enerji halı yasiyorum ama bu sefer derslere odaklanamiyorum

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Selamlar bugün itibariyle 48 ncı gunumdeyim sivilce artışını durduramiyorum ama aşırı bir enerji artışı var yerimde duramiyorum beyin sisi dediğimiz dönemi atlattım sinirim geçti

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Selamlar bugün itibariyle 48 ncı gunumdeyim sivilce artışını durduramiyorum ama aşırı bir enerji artışı var yerimde duramiyorum beyin sisi dediğimiz dönemi atlattım sinirim geçti

Sivilcelere müdahale etmeyin, sıkmayın!!! Aksi halde çoğalacaktır. Fast food ve şekerli herşeyden uzak durmaya çalışın.

K

Kubaba

Misafir
pmo ve sigarayı bırakarak başladım sürece çok ağır oldu bir ben bilirim bana yaşattıklarını ama kurtuldum sürecinizi sigara baltalayacaktır çünkü sahte mutluluk hormonu salgılıyor ona bağımlı olyorsunz organik hormonları öldürüyor kendinize sımsıkı sarılın arkadaşlar vazgeçmeyin kendinizden

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Selamlar sürecimin 17 gunundeyim süreçle birlikte sigarayida bıraktım şuan aşırı sinir hali geçiriyorum yaşadığım bir sorun yok hayatımda ama kendimi çok sınırlı hissediyorum hormonlardan olduğunu düşünüyorum yüzüm sivilcelenmeye basladi
Depresif hissedeceksiniz,bitik hissedeceksiniz,sağlıksız hissedeceksin ama gün sonunda kazanan olacaksın.
Bak inan 110 küsür gunundeyim duygularim çok inişli çıkışlı ancak pes etmeme azmindeyim.
Belki de 1 yıl sürecek ama değer.

yujirohanma

Yeni Fapstronot
süreçimi 56 günde bozdum ve tekrar başladım 13 gündür sigara sosyal pmo yapmıyorum umarım ilerletebilirim boş kalmamaya zamanımı değerli kullanmayı amaçlıyorum

Apollon

Ay Yolcusu
İrade bir kas gibidir yavaş olsaydı ama tam olsaydı. Umarım ilerleyen günlerde eskisinden daha kötü olmazsınız.

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Surecimi tekrar tekrar bozdum kasik ağrısı çok çekiyorum araştırmalarımi yapıp surecimi tekrar başladım pazar günü umarım surecimi düzenli olarak devam ettiririm

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Soğuk suyu ve kasık tüylerimi almam önerildi kot pantalon da giymemem daha uygunmuş bacak bacağa üstüne atmakta

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Yaptığım sürece olmuyor ama ne zaman nofapa başlasam artış oluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6