Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ocak Ayının 10.Günü Ayt Başlasam Biter Mi

zerotohero

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar sadece 1 konu önce tam bugunlerde TYT'nin bitecegini ve AYT'ye anında başlayacağımı söyledim fakat hastalıklar vs pesimi birakmadi bu yüzden planim 9 Ocak'ta TYT konularının tamamını bitirip Matta problemler ve Fizikte birkac konu haric AYT'ye baslamayi düsünüyorum. Benim sorum şu, 10 ocakta başlamam çok mu geç ve de hedefim sayısalda ilk 50 bin içerisine girmek bunun icin de bi 50-60 tane AYT yapmam gerekiyor bu kalan zamanda 50-60 AYT neti yapmak cok mu uçuk sizce ?

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Hocam ayt fonksiyonlar biraz yorucu ben şuan sadece tyt mat ve ayt mat çalışıyorum. Yetişir mi bilmiyorum fakat deneyeceğiz bir şeyler. Soruna gelecek olursam ayt mat yetişir ama diğer dersler yetişir mi bilmiyorum...

Son düzenleme:

zerotohero

Yeni Fapstronot
Hocam ayt fonksiyonlar biraz yorucu ben şuan sadece tyt mat ve ayt mat çalışıyorum. Yetişir mi bilmiyorum fakat deneyeceğiz bir şeyler. Soruna gelecek olursam ayt mat yetişir ama diğer dersler yetişir mi bilmiyorum...
AYT mat yetişirse diğerleri her türlü yetişir bence. Benim izleyecegim playlistlere göre en ağır zaten matematik.

nidwxs

Yeni Fapstronot
Matematik ve türkce bittiyse tytde ayt mat için de şu anda hayli zaman var. Bu yüzden rehavete kapılma ama çok aşırı stres yapmana da gerek yok. Mat yetişirse diğer dersler hayli yetişir(eşit ağırlıksan,sayısalsan bilemiyorum. )

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Son 3 ay bile yetişir. Önümüzdeki 3 ayda ayt kas, kalan sürede full deneme git.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6