Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Okuyamama Problemi

B

Brock

Misafir
Merhaba arkadaşlar. Okumaya bu dönem vakit ayıramıyorum halbuki benim en önemli hobimdi bu ve bana çok şey kazandırmıştı bu 3 4 yıldır hep bugüne kadar kendime okumaya ayırdığım özel vakitler olmuştu ama buaralar azaldı. Bu sorunu yaşayan ve üstesinden gelen varmı ?

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Şu anda yaşadığım bir mevzudur hocam. Maalesef günlük hayat rutinlerimden ve gece uyanık kalmamdan ötürü bir türlü eski şekilde yeniden kitap okumaya devam edemedim. 2021 yılında baya bir kitap okumuştum . Bu sene biraz okumaya ara verdim maalesef. Nasıl aşarım? Şu anda bunla alakalı arama içerisindeyim. Yapmayı düşündüğüm ilk şey: bazı basit kitapları okumak. Ardında telefondan kitap okumayı ve sesli kitaplar dinlemeyi deneyeceğim. Öneriniz varsa beraber gelelim bu sorunun üstesinden.

G

gordon

Misafir
Tavsiyem akşam olsun okuruz havasından ziyade belli bir saat dilimi belirleyip okumaktan yana.

Ardında telefondan kitap okumayı ve sesli kitaplar dinlemeyi deneyeceğim. Öneriniz varsa beraber gelelim bu sorunun üstesinden.
Telefondan sesli kitap dinlemeyi pek verimli bulmadım ama güzel podcast yayıncıları var onu tavsiye edebilirim. Kitap okuma işine gelirsek, MoonReader adlı uygulama okumak için çok elverişli, birçok uygulama denedim ama MoonReader kadar beğendiğim olmadı.
Telefondan kitap okuma işine başta sıcak bakmıyordum ama herşeye olduğu gibi buna da alışıyorsun.

B

Brock

Misafir
Tavsiyem akşam olsun okuruz havasından ziyade belli bir saat dilimi belirleyip okumaktan yana.

Telefondan sesli kitap dinlemeyi pek verimli bulmadım ama güzel podcast yayıncıları var onu tavsiye edebilirim. Kitap okuma işine gelirsek, MoonReader adlı uygulama okumak için çok elverişli, birçok uygulama denedim ama MoonReader kadar beğendiğim olmadı.
Telefondan kitap okuma işine başta sıcak bakmıyordum ama herşeye olduğu gibi buna da alışıyorsun.
Heralde okumaya hedef olan ihtiyaçtan uzaklaştıkça okumaktan uzak kalıyorsun. Bir garson san ne işine yararki ? Ama mesela kendini bilinçte tutmak için bir amaç hedefin olur dava şeklinde orası ayrı örneğin öyle kariyer yükselmek için olmaz. Ama daha düşüncel bir amaç varsa heralde. Böyle tahmin ettim nedense birden

B

Brock

Misafir
Şu anda yaşadığım bir mevzudur hocam. Maalesef günlük hayat rutinlerimden ve gece uyanık kalmamdan ötürü bir türlü eski şekilde yeniden kitap okumaya devam edemedim. 2021 yılında baya bir kitap okumuştum . Bu sene biraz okumaya ara verdim maalesef. Nasıl aşarım? Şu anda bunla alakalı arama içerisindeyim. Yapmayı düşündüğüm ilk şey: bazı basit kitapları okumak. Ardında telefondan kitap okumayı ve sesli kitaplar dinlemeyi deneyeceğim. Öneriniz varsa beraber gelelim bu sorunun üstesinden.
sevindim hocam sorununuzu dile getirmeme.Ama üzüldümde bu sorununuz olmasına. İnşallah bi çözüm buluruz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6