Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Oldschool Spartacus Günlüğü

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
5 yıl önce 210 günlük, ve 2 sene önce 8 aylık süreçlerin ardından bugün tekrar kendime meydan okuyorum. 2023 de bu rekorlarımı kırmak ve ilelebet bu aptal davranıştan uzak durmak üzere yola çıktım. Yıllar geçse de vazgeçmedim vazgeçmicem.

Kural= P veya tahrik edici içerik izlemek, edging, mast. yok

Hedef 1 = 90 gün mezunu olmak
Hedef 2 = 2023'e 120 günlük mezun olarak girmek
Hedef 3 = önceki 8 aylık rekorumu kırıp Temmuz 2023 e mezun olarak girmek

Tüm bu hedefleri yaparken hayvan gibi yemek yiyip hayvan gibi antrenman yapmak temel taşım olacak.

TylerNorton

Ay Yolcusu
5 yıl önce 210 günlük, ve 2 sene önce 8 aylık süreçlerin ardından bugün tekrar kendime meydan okuyorum. 2023 de bu rekorlarımı kırmak ve ilelebet bu aptal davranıştan uzak durmak üzere yola çıktım. Yıllar geçse de vazgeçmedim vazgeçmicem.

Kural= P veya tahrik edici içerik izlemek, edging, mast. yok

Hedef 1 = 90 gün mezunu olmak
Hedef 2 = 2023'e 120 günlük mezun olarak girmek
Hedef 3 = önceki 8 aylık rekorumu kırıp Temmuz 2023 e mezun olarak girmek

Tüm bu hedefleri yaparken hayvan gibi yemek yiyip hayvan gibi antrenman yapmak temel taşım olacak.
Aynı hedefler bende de var hocam gazamız mübarek olsun.

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Her şey yolunda herhangi bir olumsuz durum söz konusu değil. Bugün biraz fazla uyudum hedefim yarın güneşten önce uyanmak.
1. Gün ✅

npwhimt

Yeni Üye
Selamlar hocam, nf-tr'den animsiyorum sizi(bonex idi nickname orada) :) Ben de dun, son surecim olacak bir yolculuga girdim. vazgecmek yok yola devam!

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Farketmeden zaman inanilmaz hızlı geçmiş antrenman ve beslenme biraz düşük, ama hislerin önemi yok devam etmek tek çare. Hala fazla uyuyorum ama sanırım mevsim geçişi için normal.
5. Gün ✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Selamlar hocam, nf-tr'den animsiyorum sizi(bonex idi nickname orada) :) Ben de dun, son surecim olacak bir yolculuga girdim. vazgecmek yok yola devam!
Vazgeçmedik vazgeçmicez, çünkü biliyorum ki sadece yenilgiyi kabul ettiğinde yenilirsin. Ben etmiyorum, etmiyoruz!

npwhimt

Yeni Üye
Hala fazla uyuyorsaniz(+8 saat) yerde yatmayi deneyebilirsiniz hocam. Bundan 4 yil once de PMO vardi, hala var. Ama biz hala yolumuzdayiz, yolda kayiplar oldu ama sunu unutmamak lazim, mucadele hala devam ediyor!

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Hala fazla uyuyorsaniz(+8 saat) yerde yatmayi deneyebilirsiniz hocam. Bundan 4 yil once de PMO vardi, hala var. Ama biz hala yolumuzdayiz, yolda kayiplar oldu ama sunu unutmamak lazim, mucadele hala devam ediyor!
Zaten yerde yatıyordum. Ayrıca fazla uyumamın baska fizyolojik nedenleri var normal.
Uzun bir dönem yerde uyudum, bir zorluk yaşamıyorum. Bu dönemde fizyolojik bazı arızalardan dolayı daha sert yatak tercih ediyorum. Öyle böyle zaman hızlı geçiyor. Değişmeye, gelişmeye devam. Böyle gün gün saymıyorum, foruma girdikçe aa bu kadar olmuş diyip cevap yazarken diğer arkadaşlara motive vermesi açısından yazmayı uygun buluyorum.
9.Gün ✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Hala burdayım, sadece durumları paylaşmak için giriyorum buraya. Süreç son sürat gidiyor.
16. Gün ✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Süreç son sürat devam ediyor, yalnızca ölüler görür.
25. Gün ✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Normalde akşam olduğunda astigmatım olduğunda ışıklar hep kırık oluyor görmekte problem yaşıyorum, bu aksam bir garip net görüyordum. Bunun bir iyileşme belirtisi olduğunu düşünmek istiyorum. Aşırı derecede etrafımı fark edebiliyordum. Sanki etraf buğuluymuş ve o buğu azalmış gibi. Bu arada 1 ayı doldurduk gibi ufak zorlanmaların dışında gayet iyi gidiyor.

Son düzenleme:

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Garip şeyler olmaya devam ediyor, mesela daha önceden de gördüğüm bana bakmayan insanları, sürekli bana bakıyorlarken yakalıyorum, hani birşeyler söylenince onay almak için bakarla ya o şekilde bir bakış. Veya ortaya attığım laflara birkaç kişi birden cevap vermeye çalışıyor. Önceden mesela birisine birşey soracağım zaman kafamın içinde sorup sormama tereddütü yaşardım hani herkeste olur bu, o durum artık olamıyor sormak istediğim anda sorarken buluyorum kendimi. Sosyal anksiyetem git gide azalıyor topluluk içinde çok daha rahat olduğumu fark ediyorum.

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Son günlerde rüyamda flörtlestigim kadınlar görüyorum. İlginçlikler devam ediyor.

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Dün, bir dosyada yazan isim soyisimlere bir kere bakmama rağmen, normalde hatırlamamın mümkün olmadığı bir süre geçmesine rağmen, bu isimleri pc ye geçeceğim zaman bir anda fotoğraf gibi gözümün önüne geldiler, ve hiç şüphe etmeden gördüğüm şeyi yazabildim. O an sanki dünya durdu ve dosyada gördüğüm ana gittim. Yaptığım işlere daha odaklıyım.

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Nerdeyse yolu yarıladım, artık tünelin ucundaki ışık görünüyor.
42.Gün ✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Herkese selam dostlar, daha üreten ve aktif, gün içinde çok daha fazla enerji, yeni alışkanlıklar kazanma anlamında gayet başarılı bir hayat.
Bunlar henüz yaşadıklarım.
58. Gün✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Herkese selam yoğun bir dönemdeyim, engelleri bir bir aşıyorum çok az kaldı herhangi bir kriz anım olmadı sürekli gelişmeye irademi güçlendirmeye devam.
66. Gün✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Selamlar dostlar, bir süredir unuttum buraya girmeyi, rozetimden de anlaşılacağı üzere Ekim ayında başladığım sürecimin 107. gününü geride bıraktım. Artık buraya haftada bie uğrayıp gelişmeleri yazacağım. Kasım ve Aralık aylarında irade ve zaman yönetim kamplarına katıldım ve bana gerçekten de üretkenlik konusunda ciddi katkıları oldu. Su an süreç harika ilerliyor ve günden güne iyileştiğinlmo, daha dingin ve odaklı olduğumu, kas gelişimimde ciddi bir artış ve olaylara yaklaşımımın daha net olduğunu görüyorum.

107.Gün ✅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6