Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Önemli Bir Bilgi

Patron.

Mars Yolcusu
Selamlar arkadaşlar size benim bağımlılıktan kurtulma esnasında farkettiğim bir husustan bahsetmek istiyorum...
Kısaca
Önemli olan bağımlılıktan kurtulmaktan öte bağımlılıktan kurtulduktan sonra naptığınız daha önemli 3.6 ay arası alışma ayları
Birçok kişi bağımlıktan kurtulmasına rağmen yeni hayata uyum sağlayamamakta..dikkatli olun selamlar saygilar..

alexander666235

Venüs Yolcusu
Nofap'ın ise yaramadığını söyleyenlerin de yanlış yaptığı şey bu.Oluşan enerjiyi kendini geliştirmek için herhangi bir şeye harcamamaları.Sadece nofap yapıp beklemeleri.

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Konuyla alakası yok ama 43.gündeyim harika ilerliyorum ama son günlere özellikle sağ testisimde hafifde olsa ağrılar oluşmaya başladı, bu normal mi, ne zamana kadar olabilir, bir öneriniz var mı?

alexander666235

Venüs Yolcusu
Konuyla alakası yok ama 43.gündeyim harika ilerliyorum ama son günlere özellikle sağ testisimde hafifde olsa ağrılar oluşmaya başladı, bu normal mi, ne zamana kadar olabilir, bir öneriniz var mı?
Tam emin olmamakla beraber yaklaşık o günlerde böyle ağrıların olacağını bir kaç yazıda daha görmüştüm.Normal gibi.Bir kaç gün daha bekleyip ağrı dinmezse doktora gidin bence.Ama yukarıda da dediğim gibi büyük bı ihtimalle normal.Bir haftaya da tamamen geçebilir.İradenizi bozmadan yola devam edin.(Ağrıdan duramadim ve bozdum vs. Çünkü yakın zamanda beyin bozmanız için elinde gelen bütün bahaneleri kulağınıza fısıldayacak.)

Bagımsız

Yeni Fapstronot
Selamlar arkadaşlar size benim bağımlılıktan kurtulma esnasında farkettiğim bir husustan bahsetmek istiyorum...
Kısaca
Önemli olan bağımlılıktan kurtulmaktan öte bağımlılıktan kurtulduktan sonra naptığınız daha önemli 3.6 ay arası alışma ayları
Birçok kişi bağımlıktan kurtulmasına rağmen yeni hayata uyum sağlayamamakta..dikkatli olun selamlar saygilar..
Bunun nedeni şu insanlar bunu bıraktıktan sonra bir şey olucağını zannediyor ama aslında hiç bir şey olmuyor .Bunu kafada bitirmek lazım PBKY kitabını oku derim. Çok yararı var.İnsanlar bu yüzden hayatlarına uyum sağlayamıyorlar bir şeyi eksik hissediyorlar. Ama eksik olan hiçbir şey yok aslında. Onlar özlem duyuyorlar. Özlemin bittiği anda bağımlılıkda biter.

Bagımsız

Yeni Fapstronot
Harika bir husus. Kesinlikle oluşan o enerji ve zaman boşluğu kontrol edilmeli.
Ben bunun kontrol edilmesi gerektiğini düşünmüyorum çocuklarında enerji ve zamanı bolca var onlar böyle işler yapmıyorlar.
İnsanlar bunu tamamen kafalarından atamadıklarından dolayı bence bir daha bu günaha düşüyorlar İnşaAllah hepimiz kurtucaz.
Sadece kafada bitirmek lazım.

Bagımsız

Yeni Fapstronot
Nofap'ın ise yaramadığını söyleyenlerin de yanlış yaptığı şey bu.Oluşan enerjiyi kendini geliştirmek için herhangi bir şeye harcamamaları.Sadece nofap yapıp beklemeleri.
Nofap yapıcam saçma bir şey .Sen sadece hayatına devam et.Bunu PBKY ile ve Neverfap Türkiye de takılarak bence kafanda bitirebilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6