Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Online oyunlar ne kadar kötüdür?

Yeniden_yarandim

Yeni Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar mobile legends oyunu online oyunlar zararlımı yani krize soka bilirmi insanı bu oyun üzerinde tafsiyeleriniz nedir?

Black Rose

Moderatör
Moderatör
Aleyküm Selam. Dediğin oyunu bir zamanlar oynuyordum. MMORPG tarzı oyunlar çok bağımlılık yapar. Seneler önce o oyunu oynarken sırf oyunda internet kasıyor diye sinirden telefonu fırlatıp ekranını kırmıştım. Yani evet sinirlendiren bir oyun.😅 Üstüne oyunu telefonunda oynadığın için sürekli elinde olur. Oyun tabiki abartmadan oynayabilirsin ama hem telefon hem bilgisayarda Online olmayan hikayeli, bağımsız oyunlar indirip, oynamanı tavsiye ederim. Bir süre sonra sıkılıp sürekli oyun oynamanın gereksiz olduğunu fark edersin. İradene de hakim olursan vaktini de daha az alır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6