Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Öyle Bir Yerdeyim Ki

Bay Obsesif

Mezun
Yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe...
Tamda içinde bulunduğum durumu özetliyor. Şu an bahar bahçe dönemindeyim. İçim kıpır kıpır ağzım kulaklarımda. Cildim ay gibi parlıyor. 7 saat hiç sıkılmadan ders çalışmışım, gelecek günlerin daha güzel olacağı umuduyla gülücükler saçıyorum etrafa. Enerjim desen bitmek tükenmek bilmiyor. Hayattan tat alıyorum tat. Arkadaşlarım hayret ediyor nasıl olur da memnun olursun hayatından biz intiharın eşiğindeyiz diyorlar. Fark nerede sizce? Pis pis kusmalı musmalı videolar izliyolarmış. Anladınız siz. Geldikleri noktaya bakın. Hiçbir amaçları yok günlerin hepsi aynı amaçsızlık hat safada acıyorum gerçekten. Bense yüklerimden kurtulmaya sigarayla başlamışım. Çook motive etmiştir mesela beni. Bırakamazsın yapamassın dediklerini yapınca. E dedim sıra sinsi düşman da. Ona da çizgiyi çektik çok şükür. Dedim ya bahar bahçeyiz şu sıra. Ama çook yaprak döktüğümüz oldu. İçinde bulunduğum süreci sorguladığım. Ulen yine mi karavana dediğim. Sanki bu sefer olcak gibi ama ipi göğüslücem. Kendi bacağıma sıkmayıp mutluluğumu bozmıcam. Umarım hep böyle güzel hissederim,hissederiz. ..

Moderatörün son düzenlenenleri:

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Pmo yapmayalı ne kadar zaman geçti? Gün sayıyor musunuz? Son olarak süreç içerisinde yaşadığınız olumsuz duygu durumları olduysa paylaşır mısınız?

Teşekkürler

Bay Obsesif

Mezun
Pmo yapmayalı ne kadar zaman geçti? Gün sayıyor musunuz? Son olarak süreç içerisinde yaşadığınız olumsuz duygu durumları olduysa paylaşır mısınız?

Teşekkürler
Gün saymam. Olumsuz olarak bahsedebileceğim tek şeyse duygu durumunda ani değişiklikler oldu
Rica ederim

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Gün saymam. Olumsuz olarak bahsedebileceğim tek şeyse duygu durumunda ani değişiklikler oldu
Rica ederim

Ben 120 günü geçtim ve saymayı bıraktım. Ancak zaman zaman anlık duygu durumu değişiklikleri yaşıyorum, bazen ürkütücü olabiliyor. Ev de oturayım bir yere gitmeyeyim diyorum, dışarıya çıkınca rahatlıyorum. Beynim belirli zamanlarda alarm vererek bir sorun varmış gibi hissettiriyor, oysa ki her şey yolunda. Birazda bu yüzden içinde bulunduğunuz durumu merak etmiştim.

Bay Obsesif

Mezun
Ben 120 günü geçtim ve saymayı bıraktım. Ancak zaman zaman anlık duygu durumu değişiklikleri yaşıyorum, bazen ürkütücü olabiliyor. Ev de oturayım bir yere gitmeyeyim diyorum, dışarıya çıkınca rahatlıyorum. Beynim belirli zamanlarda alarm vererek bir sorun varmış gibi hissettiriyor, oysa ki her şey yolunda. Birazda bu yüzden içinde bulunduğunuz durumu merak etmiştim.
Sanki yolunda gitmiyormuş hissi bana da oluyor bazen sıkıntı yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6