Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Öyle İşte

Lazkopat

Emektar Üye
Foruma ara vermiştim. Arada neler oldu anlatmama gerek yok. Zaten foruma ara vermeye devam edeceğim. Ancak bir yazı yazayım dedim.

Günler geliyor geçiyor ve sanki hiç bir şey değişmiyor gibi. Loser(Kaybeden) olarak yaşamaya daha ne kadar devam edeceğim? Daha ne kadar aynı şeyleri yapacağım? Daha ne kadar değişmeyi bekleyeceğim? Bu iş nereye kadar böyle gidecek? Bilmiyorum. Bazen hayatımın sonuna kadar yaşamdan doğru dürüst zevk almadan bir kaybeden olarak öleceğim diye düşünüyorum. Hiç bir şey değişmemiş gibi demiştim ya bir şey hariç. Halen daha değişmek istiyorum ve umutluyum. Değişmeyenler bunlar. Bugün tanımadığım kızlarla gidip konuştum ve sanırım süreçte başarıya götürebilir. Bırakmak üzerine diğer düşüncem ise 100 birim egzersizi. Bu egzersizde şöyle: bu yılın son 4 ayının her saatine ne yapacağınızı yazın. Yani ne yapacağınızı şimdiden planlayın. Yazacak pek bir şeyim yok. Aklıma yazacak bir şey gelmiyor. Hayata şu sıralar bakışım: Umarım bir şeyler iyiye gidiyordur. Yoksa bu laneti uzatmanın bir anlamı yok. Eğer yağmurun ardından çiçekler açmayacaksa o kötü günleri görmenin bir mantığı yok. Umuyorum gelecekte bir gün mutluyumdur ve kendime iyi ki bırakmışım diyorumdur. Aksi takdirde dediğim gibi bir şeyler iyiye gitmiyorsa uzatmanın ne anlamı var ki? Öyle işte. Artık bir şeyler iyiye gitmeli ve bu lanet son bulmalı.

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6