Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

p*** Ve Mast. Sizden Neler Götürdü?

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar hepimiz bu illetten vazgeçmeye çalışıyoruz bizden çaldıkları çok gerçekten de mesela benden çalışma azmimi irademi aldı götürdü şimdi uğraşıyorum geri getirebilmek için en değerli zamanlarımı çaldı enerjimi çaldı sizden neler götürdü?

artelius

Venüs Yolcusu
Şuan 30. günümdeyim fark ettiğim ilk şey dikkat ve odak problemi üzerine daha iyi olduğumu düşünüyorum, normalde DEHB tanısı konulmuş bir bireyim belki psikolojiktir belki cidden beyinde değişiklik olmuştur ama değişimin olduğunu hissedebiliyorum. Fazla testosteron üzerine yüzümde sakallanmaların artması da cabası, günlük hayatımda haftada 1-2 kez zaman harcamış olduğum bu illeti bırakmam bunların olmasına sebep oldu kısacası başarılı bir insanın sahip olduğu bütün karakterik özellikleri çaldı ama nofaple düzelmeye başladım.

*NoFap Hayattır.*

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Uzun olacak ama elimden dostluklarımı çaldı, elde edebileceğim daha iyi bir hayatı çaldı, senelerimi çaldı, duygularımı çaldı, ailemi çaldı, insanlığımı çaldı, aynaya baktığında kendini seven bir adamın sevgisini çaldı, inancımı çaldı, ümidimi çaldı. Çok kadın zarar gördü benden, eski benden, şu an başka bir insanım ama geçmişin hatıralarına baktığımda ne kadınlar görüyorum, beni iyi biri sanarken, bana güvenirken aslında kalbi irin toplamış, insan olmayı unutmuş bir adamdım. cinsel ilişki uğruna bir kadının güvenini, bana verdiği değeri harcayacak kadar alçaktım. Bazı geceler uyuyamıyorum, gözyaşlarım akıyor yastığıma, kimseler bilmiyor ruhen öldürdüklerimi. Nofap süreçlerindeyken biri bana değer verdiğini söylediğinde ve bunu ben de hissettiğimde gözlerim doluyor, değer vermeyi unutmuştum ve bu insanların hala bir şeyler hissedebildiğini anladığımda kaybettiklerimi görüyor ve tenhada yalnızken göz yaşlarına boğuluyordum. Tek isteğim zarar verdiğim, kullandığım, incittiğim kadınlara ulaşabilmek olurdu; özür dilemek olurdu. Bilmiyorum hangi Tanrı affedecek beni...

Holid

Venüs Yolcusu
Erkeksiliğimi götürdü çok çekmekten bir deri bi kemik kalan vucut ve kış yaz farketmez surat donuk haldeydi. Korkak zayıf duygusal ağlayan güçsüz biri yaptı. çoğu gitti bunların azı kaldı onu da kaldıracağım

mustafa78

Mars Yolcusu
5.etkiyi yaşadığımı düsünüyorum ama şuan aynı şekilde toparladığimı da düşünüyorum. Bence oradaki asıl mesela zekâyı azaltıp çoğaltması değil. Onu kullanma potansiyelimizi düşürmesinden kaynaklanıyor.
aynen öyle işlenmeyen demire dönüyor beyin sürekli yataktasın zerre kitap okuma yok ders çalışma yok paslanıyorsun fap sana zaman veriyor zihnini açıyorsun potansiyel zaten var aptal olmadın ama asalak oldun bu zamanla aşılıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6